Pudełko na psie odchody

Plusy – wykorzystując Skooperbox (bo tak to się nazywa) jesteś ekologiczny. Wykonany z odpadów produkt jest bardzo przyjazny dla środowiska. Plastikowe torebki, które zawsze używasz, możasz już odstawić.

Są to małe urządzenia wykonane z usztywnianego papieru z specjalnym „języczkiem” do zabierania nieczystości w środku. Są dostępne w dwóch rozmiarach, oraz całkowicie bio odnawialne i zostają rozłożone w środowisku w ciągu jednego miesiąca. Dodajmy tutaj, że plastikowe torebki potrzebują około 100lat by nic z nich nie pozostało.

Założyciel mówi „ my jako właściciele zwierząt domowych jesteśmy bardzo niezadowoleni z wyboru pomocy do sprzątania po naszych pociechach. Znamy także wielu dobrych ludzi, którzy nie sprzątają po swoich zwierzętach tylko dlatego , że nie ma dobrego produktu , który im w tym pomoże. Podnoszenie ciepłego i oślizgłego czegoś podczas spaceru i wkładanie tego do dziurawego worka może naprawdę popsuć Ci spacer”.

Firma została założona w 2005 roku w Kalifornii , ale przez ponad rok udoskonalała swój produkt i teraz można go kupić w całej Ameryce Północnej, oraz w sklepie internetowym. Więc dlaczego nie miałby być dostępny w naszym kraju?
Może warto zacząć produkować coś takiego – rynek jest praktycznie nie zagospodarowany. Można zawsze nawiązać współpracę z producentem z Kalifornii i stać się przedstawicielem na nasz kraj.

Adres internetowy:

skooperbox.com

Foto: skooperbox.com

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top