Reklama firmy na… papierze toaletowym

Na niecodzienny nośnik reklamy wpadła firma ze Stanów Zjednoczonych o takiej samej nazwie co jej produkt czyli Star Toilet Paper. Nawet nie znając języka angielskiego łatwo domyślić się, że chodzi o papier toaletowy. Firma powstając miała nadzieję na wprowadzenie nowej formy reklamy. Zadrukowany papier toaletowy miał nie tylko oszczędzać pieniądze, ale również przynosić zyski. A to wszystko poprzez bardziej skuteczne dotarcie do odpowiedniej grupy docelowej.

Firma Star Toilet Paper oferuje opatentowany, zadrukowany papier toaletowy. Coś na zasadzie gazety z ogłoszeniami, ale na rolce papieru. Firma, która chce się reklamować może to zrobić tanim i niebanalnym sposobem. Zadrukowany papier toaletowy z pewnością przyciąga uwagę ludzi i przez to można dotrzeć do ich jak największej liczby. Bo jakby nie patrzeć, każdy korzysta z toalety. Dodatkowo na ten produkt nadrukowywane są kupony zniżkowe. Mając taki kupon należy, odwiedzić stronę internetową firmy, która go wypuściła i pobrać plik PDF, wydrukować go i można realizować kupon w ulubionym miejscu. Można go również odczytać telefonem komórkowym.

Oczywiście papier ten nadaje się od wiadomego użytku. Jest on dwuwarstwowy, a nadruki wykonywane są atramentem na bazie soi. Dodatkowo jest wygodny u użyciu, podlega w 100 % recyklingowi a nadruki są łatwe do odczytu.

Zlecenie reklamy w takiej formie to koszt ok 330. Obecnie z tej metody korzysta ok 50 firm. W sumie na 160 rolkach jest ok 20 tys. ogłoszeń i kuponów. Papier jest rozprowadzany nieodpłatnie. Niezależni czy jest to budynek mieszkalny, klub nocny, bar, kino, kręgielnia, stadion, szkoła czy publiczna toaleta produkt ten może zaoszczędzić pieniądze potencjalnych reklamodawców.

 Artur Stasiak

Adres internetowy: startoiletpaper.com

Zdjęcia: stattoiletpaper.com

 

Podobne artykuły:

Szukasz niebanalnej reklamy? Oto ona – Smooth Rider!

Wyszukiwarka toalet pomysłem na firmę

Niezwykły pomysł na reklamę

ZipWhip reklama na kawie

Inteligentna reklama na kółkach pomysłem na biznes

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top