Runpee czyli jak wytrzymać w kinie

Każdy z nas musiał opuścić kiedyś salę kinową w trakcie filmu. Powodów jest wiele: nagły telefon czy wyjście do toalety. Po powrocie stwierdzaliśmy z niesmakiem, że straciliśmy wątek i nie wiemy o co chodzi.

Takie dylematy rozwiązuje w trafny sposób portal Runpee. Użytkownicy serwisu mogą wybierać spośród długiej listy produkcji kinowych. Każda z nich została opatrzona opisem i oznaczeniem, w którym momencie najlepiej wyjść z sali, żeby mało stracić.

Czasem zdarza się, że po napisach końcowych wyświetlane są ujęcia, które nie znalazły się w filmie lub odtwarzana jest ścieżka dźwiękowa wraz z teledyskiem. Twórcy portalu pomyśleli też o tym. Wszystko po to, żeby kinomani z oglądania filmu mogli czerpać jak najwięcej przyjemności.

Założyciele serwisu przygotowali jeszcze jedną niespodziankę dla użytkowników iPhon’a. Na zatwierdzenie czeka już specjalna aplikacja Runpee. Idealny czas na opuszczenie sali kinowej będzie więc można sprawdzić w telefonie. Ponadto aplikacja ma wbudowany specjalny timer, które wyświetla czas, który pozostał do końca projekcji. Ci goście którzy filmem będą znudzeni, lub ci , którzy spieszyć będą się w inne miejsce, dokładnie dowiedzą się „ile jeszcze muszą wytrzymać”.

Jak to bywa z innowacyjnymi aplikacjami, dziś wydają nam się dziwne, a za kilka lat nie będziemy mogli się bez nich obejść.

Runpee po polsku, będzie zapewne podstawowym wyposażeniem rodzimego kinomana.

Adres internetowy:

runpee.com

Foto: runpee.com

Zobacz także:

5 porad jak zrobić stronę firmową

Pionierem być

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top