Sklep z majonezem pomysłem na biznes

Chyba w jakimś filmie padło stwierdzenie „król majonezu”. To określenie można w jakiś sposób łączyć z pewną dwójką amerykanów, Samem Masonem i Elizabeth Valleau. Założyli oni w 2011 roku firmę Empire Mayonnaise (w wolnym tłumaczeniu Imperium Majonezu). Niby nic dziwnego, ale majonez, który sprzedają jest ich jedynym produktem w sklepie.

Mieszczą się w Nowym Jorku, na Brooklynie. Majonez, który jest przez nich sprzedawany ma egzotyczne smaki. Dodatkowo do jego produkcji używają, jak podaje firma, olej rzepakowy wolny od GMO, jajka z lokalnych, ekologicznych ferm i w zależności od sezonu i możliwości innych produktów.

Firma Empire Mayonnaise produkuje majonez o przeróżnych smakach, ale zawsze w ilości limitowanej. Więc, dość szybko dany smak znika z półek. Mają profil na Twitterze i tam m.in. zamieszczają informacje o smakowych nowościach.

Przykładowe smaki sprzedawanego przez nich majonezu to: czarny czosnek, grillowana papryka, biały ser cheddar czy białe trufle. Co do cen za słoiczek, przedstawione są one tutaj (sekcja: Dokumenty).

Czy obecnie w Polsce są sklepy z żywnością, gdzie występuje tylko jeden produkt? Raczej niewiele bądź wcale. Więc, może to jest biznes właśnie dla Ciebie.

 Artur Stasiak

Adres internetowy: empiremayo.com

Zdjęcia:
empiremayo.com

 

Podobne artykuły:

Wursty – smaczny pomysł na biznes

Czekolada o nietypowych smakach pomysłem na biznes

Nietypowy catering pomysłem na biznes

Usługi piknikowe pomysłem na firmę

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top