Skross nowe uniwersalne ładowarki

 W ramach programu partnerskiego Skross firma PRINTin oferuje resellerom ładowarki i adaptery do prądu szwajcarskiej firmy WorldConnect AG. Proponowane produkty pozwalają na podłączanie urządzeń do różnego typu gniazdek w 150 krajach na całym świecie – w budynkach, samochodach i na łodziach.

Resellerzy mają do dyspozycji trzy adaptery podróżne, które umożliwiają podłączanie urządzeń z polskimi (i innymi) końcówkami do gniazdek za granicą, a także dwie ładowarki USB – do iPoda i urządzeń typu palmtop czy odtwarzacz video oraz mini ładowarkę podłączaną do zapalniczki w aucie lub na łodzi. Sugerowane ceny detaliczne wahają się w przedziale od 59 do 199 zł w zależności od wybranego modelu.

Jeszcze w 2010 roku w sprzedaży pojawi się kolejna seria adapterów (Single Travel Adapter) pozwalających na podłączanie urządzeń z polską wtyczką w Afryce, Australii i wybranych krajach europejskich.

Na tle konkurencji potencjalna pozycja urządzeń Skross na polskim rynku rysuje się obiecująco. Dostępne w sklepach przejściówki to najczęściej kosztujące parę groszy amatorskie urządzenia, bez odpowiednich zabezpieczeń i gwarancji. Klienci coraz rzadziej nabierają się na kuszącą cenę plastikowych podróbek.

Warunki dla resellerów, które proponuje Skross negocjowane są indywidualnie. Nie ma sztywnych zasad i schematów, które mogłyby w jakiś sposób ograniczyć współpracę. Ceny, terminy płatności, towarowanie – to wszystko kwestia potrzeb, do których dostawca jest w stanie się dopasować. Zainteresowani otrzymują rzetelną ofertę, materiały reklamowe, wsparcie przy sprzedaży. Uniwersalność urządzeń pozwala na sprzedaż w szeroko pojętych kanałach w branży IT, turystycznej, reklamowej, hotelarskiej czy dużych sklepach sieciowych.

Adres internetowy:

 

skross.com.pl

 

Zdjęcia: skross.com.pl

Podobne artykuły:

ZOMM bezprzewodowa smycz do telefonu

Ładowarki napędzane siłą ludzkich mięśni

Automaty do ładowania urządzeń elektrycznych

 

 

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top