Solarne bikini pomysłem na biznes

Biznes jaki prezentujemy to projektowanie na zamówienie i sprzedaż nowoczesnego stroju kąpielowego. Obszyty jest on 40 kawałkami cienkiej, elastycznej taśmy solarnej, które połączone są ze sobą specjalną nicią. Dodatkowo strój ten wyposażony jest w regulator o mocy 5V oraz gniazdo USB.

Każdy egzemplarz jest szyty na miarę, na indywidualne zamówienie. Projektant Andrew Schneider potrzebuje na wykonanie jednego kompletu ok. 80 godzin. Koszt takiego bikini podany jest tutaj (sekcja: Dokumenty).

Solar Bikini, oprócz tego, że nadaje się do ładowania drobnej elektroniki spełnia swoją rolę standardowego bikini. A dodatkowo przyciąga wzrok plażowych gapiów. Można się w nim bez problemu kąpać. Tylko nie należy zapomnieć o odłączeniu telefonu, zanim wskoczymy w nim do wody. Po powrocie z kąpieli należy chwilę poczekać, aż port USB dokładnie przeschnie.

Pomysłowy projektant pracuje nad wersją dla panów, o nazwie iDrink. W skrócie spodenki będą miały większą powierzchnię nasłonecznienia, co pozwoli naładować nawet małą chłodziarkę na jedno piwo

 Artur Stasiak

Adres internetowy: andrewjs.com

Zdjęcia: andrewjs.com

 

Podobne artykuły:

Drogowskaz bikini pomysłem na firmę

Kieszonkowa moc czyli energetyczny biznes

Solarne ucho dostępne dla mas

NoPoPo pomysłem na biznes zasilany wodą

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top