Specjalny napój dla podróżujących samolotem

Napój 1Above to niskokaloryczny, lekko aromatyzowany specyfik. Pijąc go możemy się dość szybko nawodnić a przy okazji bogaty jest w elektrolity. Dodatkowo zawiera szereg witamin z grupy B oraz wyciągi z polifenoli (takie jak te, które znajdują się w czerwonym winie), które wspomagają krążenie.

Jak zaznaczyliśmy napój jest niskokaloryczny. Jeden litr dostarcza nam tylko 60 kalorii i przede wszystkim nie jest chemicznie słodzony. Jak podaje producent, napój 1Above zawiera ok. 28 kalorii, jakie są dostarczane sportowcom poprzez soki i wody smakowe.

Jego skład, formuła jest tak pomyślana, aby szybko się wchłaniał bez konieczności odwiedzania co chwilę toalety. Dla wygody pasażerów linii lotniczych napój ten sprzedawany jest w butelkach, które posiadają wygodny klips, który można przypiąc do fotela w samolocie lub trzymać w torbie. Do wyboru są różne pojemności butelek. A to oznacza różną cenę, którą można zobaczyć tutaj (sekcja: Dokumenty).

Obecnie, napój 1Above można kupić wyłącznie w sklepach firmowych na międzynarodowych lotniskach w: Auckland, Sydney, Melbourne oraz w sklepie online. Specjalnie przeszkolony personel powie nam, jaka ilośc napoje będzie dla nas optymalna. Zależy ona od długości lotu. Dawka, która jest zalecana do 200-400 ml przed odlotem, i 200-300 ml na każdą godzinę lotu. Produkt jak narazie dostępny w Nowej Zelandii oraz Australii. Ale powoli zaczyna podbijać światowe rynki.

Artur Stasiak

 

Adres internetowy: fly1above.com

Zdjęcia: fly1above.com

 

Podobne artykuły:

Poduszka lotnicza – umila lot

Traveleyes- podróże dla niewidomych

Yotel- pozwala pasażerom na pracę i relaks

FinderCodes – pomoże Ci znaleźć zagubiony przedmiot

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top