Sprzęt dla wędkarza Hook-set-tip-up

Właśnie dla takich osób został stworzony Hook-set-tip-up. Długa nazwa dla prostego i skutecznego urządzenia. Zimą wszyscy łowią na jeziorach, rzekach, które dostarczają ciekawej adrenaliny. Właśnie ten system sprawdza się o tej porze roku.

Może wkrótce zauważysz kilka pomarańczowych flag na lodzie. Będziesz wiedział co to jest. Przyrząd ustawiasz na otworze, wrzucasz żyłkę z przynętą, „ładujesz” i idziesz sobie spokojnie na bok i …czekasz, aż chorągiewka wystrzeli do góry. Podbiegasz i wyciągasz rybę.  Zresztą zobacz film załączony do artykułu i zdjęcia.

Jest to najprostszy sposób na zwiększenie połowów. W większości typów ryb skuteczność wynosi ponad 80%. 
Wynalazca udzielając kilku porad na stronie stwierdził : „Starzy rybacy mają swoje sprawdzone metody połowów na lodzie, trudno ich przekonać do czegoś nowego z prostego względu – po prostu nie wierzą w jego skuteczność. Do czasu aż nie spróbują. Ci którzy dali się namówić byli zszokowania wzrostem ilości złowionej ryby i dobrą zabawą.”

System można kupić wprost na stronie firmy, jak i w większości sklepów wędkarskich w USA. Kosztuje tylko 44 $ (140 zł).

Jesteś za granicą i szukasz jakiegoś zajęcia na przyszłość – może w Anglii, czy Irlandii tego jeszcze nie ma. Stań się importerem i generalnym przedstawicielem.

Polska czeka. Sklepów wędkarskich i hurtowni u nas jest bardzo dużo. Warto nawiązać z nimi współpracę. Nie daj się zmylić czasem. Zima jeszcze wróci, a już dziś warto przygotować się ze sprzętem na następne sezony. 
Prawda jest taka, że hobby jakim jest wędkowania nie boi się spowolnienia gospodarczego, krachu na giełdzie – sklepy są równie mocno obłożone, a może nawet i mają więcej klientów. Bo co mają robić bezrobotni?

Adres internetowy:

hooksettipup.com

Foto: hooksettipup.com

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top