Stanik, który bada piersi pomysłem na biznes

First Warning Systems poinformowała, że niedługo na rynek trafi biustonosz, który może zrobić furorę wśród pań i zrewolucjonizować branżę bieliźnianą. Stanik, który wykryje zmiany w piersiach na tyle wcześnie, że będzie ogromna szansa na całkowite wyleczenie.

W tym miejscu chcemy wyraźnie zaznaczyć i przestrzec, że stanik Breast Tissue Screening Bra w żadnym wypadku nie zastąpi badań u lekarza. On jedynie zasygnalizuje ryzyko rozwoju groźnego nowotworu. Jego twórcy mają nadzieję, że do takich badań nakłoni. A jak pokazuje rzeczywistość, ogromna część kobiet, niestety nie wykonuj okresowych badań mammograficznych.

Stanik ten wygląda jak typowy sportowy stanik. Ale typowy nie jest. Wewnątrz znajdują się czujniki, które na bieżąco monitorują zmiany temperatury w różnych częściach piersi. Dane te są zbierane i wysyłane do komputera, gdzie można je codziennie przeglądać. Specjalna aplikacja analizuje, dane które zostały zebrane i w razie wyników odbiegających od normy, zasygnalizuje, że coś jest nie tak i że należy udać się do lekarza.

Testy kliniczne, jakie przeprowadzili specjaliści z First Warning Systems udowodniły, że ich innowacyjny stanik potrafi wykryć zmiany nowotworowe w piersi w 92 % przypadków (standardowy mammograf ma skuteczność w tym zakresie ok. 70 %). Cena Breast Tissue Screening Bra nie jest jeszcze znana. Do sprzedaży w Europie ma trafić w przyszłym roku.

 Artur Stasiak

Adres internetowy: firstwarningsystems.com

Zdjęcia: firstwarningsystems.com

 

Podobne artykuły:

Wyborowy bieliznes

Złoto dla zuchwałych

Pogromcy gazów

Wyślij majtki poleconym dobrym pomysłem na biznes

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top