Stojak na wino

Otóż pewien projektant z Filadelfii w Stanach Zjednoczonych, niejaki John Paulick wymyślił stojak na wino, WineHive. Nie jest to jednak zwykły stojak. Wygląda jak plaster miodu. Stąd właśnie projektant czerpał inspiracje, „podglądając” pszczoły. Do tego jest ekologiczny. Stojak składa się z modułów, które możemy dowolnie łączyć ze sobą. Co powoduje zwiększenie bądź zmniejszenie ilości przegródek na butelki z winem.

Cała konstrukcja jest składana (nie będziemy musieli używać żadnych narzędzi oraz nie znajdziemy żadnej instrukcji), wsuwamy jeden element na drugi i gotowe. Dodatkowo jest aluminiowa (podlega recyclingowi) i bez problemu można ją dopasować do każdego rodzaju mieszkania. Łączy ze sobą elegancję ze współczesnym designem.

Jeden zestaw WineHive składa się z 12 elementów, po połączeniu którym mamy stojak na 5 butelek wina. Można dokupić dowolną ilość zestawów i w ten sposób stworzyć ogromną konstrukcję, nawet na kilkadziesiąt butelek (w zależności od naszych potrzeb i dostępnego miejsca). Cena za 1 taki zestaw to ok 216 zł.

 Artur Stasiak

Adres internetowy: winehive.com

Zdjęcia: winehive.com

 

Podobne artykuły:

94wines podpowie jakie wino pasuje do Ciebie

Kalifornijskie wina do gotowania

Spiralna piwnica na wino pomieści 2000 butelek

Winiarnia z historią pomysłem na firmę

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top