Świecące w ciemności jeansy pomysłem na biznes

Produkt kanadyjskiej firmy Naked & Famous Denim szybką podbił serca klientów. Oferta szczególnie skierowana do fanów nocnych imprez techno. Kompletując swój strój przed wyjściem na balangę, czyli te wszystkie kolorowe świecidełka, powinni również zaopatrzyć się w ciekawy trend imprezowy.

Spodnie na pozór wyglądają normalnie, klasycznie, ale odlotowo w środku nocy. Zapewne jesteście ciekawi jak to działa że one świecą? Otóż chodząc w nich i wystawiając się na światło dzienne, sztuczne czy światło słoneczne tak jak wskazówki w zegarkach, powoli ładuje się, a później uwalnia zielonkawą poświatę co daje efekt świecenia. Zastosowane jest w nich fosforyzujące włókno, które w tym przypadku sprowadzane jest z Japonii. Z racji tego, że naturalną cechą jeansu jest jego wycieranie się, stopniowo, po jakimś czasie na spodniach tworzy się unikatowy, świecący wzór.

Ciekawe jest, że efekt ten pozostaje po praniu. Jednakże producent nie zaleca częstego prania, gdyż farba fluorescencyjna może się po pewnym czasie zmyć. Ich cena może zaskakiwać. Sprzedawane są po sprawdź tutaj (sekcja: Dokumenty).

 Artur Stasiak

Adres internetowy: nakedandfamousdenim.com

Zdjęcia: nakedandfamousdenim.com

 

Podobne artykuły:

Jesteś fanem jeansu? DeadJeans

Zaprojektuj swój biznes

Dżinsowa Terapia modnym pomysłem na biznes

Rower świecący w ciemności

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top