Święta w puszce

Tytuł artykułu ma odnosic się do jednego z proponowanych dań, mianowicie limitowanego obiadu świątecznego w tejże puszce. Bo Hot Can to nic innego jak jedzenie zapakowane do 400 g nie do końca zwykłej puszki. Jest to zupełnie prosty, bezpieczny sposób podgrzania, dosłownie w każdych warunkach. Świetnie nadaje się na różnego rodzaju wycieczki, campingi, biwaki a dlaczego? Ponieważ do podgrzania nie potrzebuje żadnego prądu czy ognia.

Zastanawiacie się jak to możliwe? Ano możliwe. Sposób użycia i przygotowania posiłku w puscze Hot Can wygląda następująco: pierwszym krokiem jaki wykonujemy to zdejmujemy plastikową pokrywkę/wieczko i podkładamy pod puszkę; następnie szpikulec, który znajduje się w zestawie należy wbic najbłębiej jak się da w trzy zaznaczone w puszcze otwory; po tej czynności puszka samoczynnie zacznie się podgrzewac, bez potrzeby żadnego płomienia, ognia czy prądu; potem zdejmujemy wieczko, czekamy 8-12 minut w międzyczasie mieszając potrawę, po tym czasie danie jest gorące i nie zostaje nam już nic innego jak cieszyc się posiłkiem.

Firma proponuje kilka smaków do wyboru, takich jak: kurczak curry z ryżem, kiełbaski z fasolką w sosie pomidorowym, makaron z wołowiną w pomidorach, klopsiki z fasolką w sosie pomidorowym, makaron bolognaise czy warzywa w chilli. Czy jest to smaczne, niewiemy. Wiemy natomiast, że jest to świetna alternatywa dla powszechnie dostępnych zupek instant. Cena za taki “puszkowy” obiad podana jest tutaj (sekcja: Dokumenty). Smacznego!

Artur Stasiak

 

Adres internetowy: hotcan.com

Zdjęcia: hotcan.com

 

Zobacz także:

Ogórki ze smażoną papryką – pomysłem na biznes

“Niedoskonały” catering pomysłem na biznes

Preshafruit- owoc w płynie

MeatWater – mięso w butelce

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top