Oryginalne szmaciane lalki obracanki pomysłem na biznes

Miszkomaszko to niewątpliwie bardzo urocze, ręcznie robione szmaciane laleczki i ubranka dla dzieci. Właścicielka marki, Agata Piechocka projektuje, drukuje i szyje wszystkie te kolorowe cuda. Poznańska pracowania specjalizuje się, jak napisaliśmy wyżej, w lalkach obracankach, w autorskiej grafice.

Lalki obracanki to nic innego jak szmaciane laleczki, które pod spódnicami kryją drugie oblicze. Jak to mówią “co dwie głowy to nie jedna”. Po ich obróceniu np. z Czerwonego Kapturka robi się sowa bądź z księżniczki robi się biedronka. Kombinacji jest wiele. Tkaniny używane przy ich produkcji są polskie, co przekałada się nad wysoką jakość produktu. Są również syrenki, które ukrywają ogon. Miłośnicy tych wodnych stworzeń z pewnością znajdą tutaj coś dla siebie.

Piękne, kolorowe wzory niewątpliwie zwracają uwagę. Właścicielka sama je projektuje, a kolor powstaje przy użyciu bezpiecznych dla dzieci farb wodnych. Dodatkowo dużą atrakcją, a przy tym niesamowitą zabawą, jest dostępny na stronie internetowej miszkomaszko-maker, przyjazny i pomysłowy program, dzięki któremu sami komponujemy lalkę oraz wybieramy jej obie strony oraz spódniczkę. Jak widać pomysłów, pasji Pani Agacie nie brakuje. Oprócz laleczek można zamówić również ubranka dla dzieci czy fartuszki. W planach właścicielka ma założenie otwartej pracowni.

Artur Stasiak

 

Adres internetowy: miszkomaszko.com

Zdjęcia: miszkomaszko.com

 

Zobacz także:

Zaprojektuj własnego pluszaka

UglyDolls – brzydkie pluszaki pomysłem na biznes

Pierwszy na świecie salon urody Hello Kitty Spa

Lalka dla Szarika pomysłem na biznes

Mroczne lalki Evangeline Ghastly pomysłem na biznes

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top