Tajemnicze słodycze z Japonii pomysłem na biznes

Candy Japan to przedsięwzięcie fińskiego przedsiębiorcy Bemmu Sapponena, który obecnie mieszka w mieście Tokushima w Japonii. Biznes, jaki prowadzi to sprzedaż cukierków i innych słodyczy prosto z Japonii. Biznes jak twierdzi dochodowy, ponieważ praktycznie te słodycze są nie do zdobycia poza Japonią.

A jak to działa? Na początku rejestrujemy się na stronie internetowej, potem opłacamy miesięczny abonament, którego opłata podana jest tutaj (sekcja: Dokumenty), potem następuje wybranie słodyczy, które otrzymujemy dwa razy w miesiącu. Na stronie internetowej podana jest informacja, jakie słodycze zostały wysłane w danym miesiącu oraz jakie mogą znaleźć się w kolejnej paczce. Jeśli ktoś otrzymałby słodkości o nazwie NeruNeru Nerune, poniższy filmik pokazuje, jak je przygotować do jedzenia.

Słodycze pakowane są losowo. Nie ma możliwości wyboru. Także nie wiemy, co konkretnie otrzymamy. A przykładowe japońskie słodycze, które możemy znaleźć w przesyłce to: bontan ame (cukierek, który wygląda jak cienki plastik czy papier, ale w rzeczywistości jest z ryżu i jest jadalny a smak pochodzi od owoców bontan, które uprawiane są na wyspie Kiusiu), mini assort (asortyment różnych produktów) czy annin caramel (cukierki karmelkowe).

 Artur Stasiak

Adres internetowy: candyjapan.com

Zdjęcia: candyjapan.com

 

Podobne artykuły:

Kolorowe ciasteczka to przepis sukces

Słodki pomysł na własną galerię

Pomysł na autorskie ciastka w niecałe trzy minuty

Problemy z pamięcią? Klasówka?

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top