The Pod czyli pomysłowy dom na kółkach

The Pod to mała przyczepka campingowa. Dzięki kompaktowym wymiarom 152cm x 323cm x 148cm (szerokość x długość x wysokość) może ona być ciągnięta przez najmniejsze samochody.

Skromne gabaryty mogą być mylne ponieważ w środku mieszczą się: podwójne łóżko, stół i kącik do siedzenia dla 4 osób oraz zaplecze kuchenne i sanitarne. Niezliczone schowki ułatwiają transport.

Pod dostępny jest zarówno w formie wykończonej, z przyjemnym i stonowanym skandynawskim wnętrzem jak i w wersji do samodzielnego zaprojektowania lub stricte do przewozu ładunku.

Przyczepka dostępna jest w wielu kolorach: niebieskim, zielonym, różowym, kremowym i białym. Może też zostać ozdobiona dodatkowymi pasami o barwach: szarej, srebrnej, kremowej i czarnej. 

Najuboższa wersja Pod’a kosztuje 3 500£ (16 590 PLN), za stylowe okrągłe okienka należy dopłacić 300 £ (1 422 PLN), a za drewniane wykończenie 450 £ (2 133 PLN).

Opcja z wykończeniem i wyposażeniem to wydatek w wysokości 4 950£ (23 463 PLN). Na specjale życzenie klientów, może zostać zaprojektowana przyczepka z podnoszonym dachem.

Przedsiębiorstwo Pod Caravans wypożycza też swoje przyczepy. Tydzień jazdy poza sezonem kosztuje 220 £ (1 000 PLN), a w sezonie 250 £ (1 180 PLN).

Ogromną zaletą Pod’a jest łatwość używania. Idealnie nadaje się on na krótkie wypady za miasto, które są coraz popularniejszym sposobem wypoczynku.

Adres internetowy:

podcaravans.co.uk

Foto: podcaravans.co.uk

Zobacz też:

Namiot na kółkach, czyli przygoda z własnym biznesem

Grill wolności pomysłem na firmę

Darmowy i zielony kurs pomysłem na firmę marketingową

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top