Torby z poduszek powietrznych pomysłem na biznes

M.A.M Airbag to oryginalny projekt, pierwszy w Polsce, toreb wykonanych z poduszek powietrznych. Są one bardzo wytrzymałe, wodoodporne i co najważniejsze szyte ręcznie.

Autorkami tego pomysłu są Anna Łyszcz, Magda Rychard oraz Maja Szczypek. Poduszki powietrzne, wykorzystywane przy projektowaniu toreb, pochodzą w większości ze starcyh samochodów znajdujących się na złomowiskach. Prawo w Polsce zabrania montowania używanych, nieoryginalnych poduszek. Jak zauważyły dziewczyny, mnóstwo materiały się marnowało. Stąd, wpadły właśnie na taki nietypowy pomysł

Na świecie nie ma wielu firm, które wykonują torby z tego materiału. Co do naszych utalentowanych pań, przy projektowaniu i tworzeniu swoich produktów maksymalnie wykorzystują ich krój czy szerokośc. Inne firmy zmieniają ich kształty czy używają farb.

Projektantki, jak twierdzą, nie mają grupy docelowej na swoje produkty. Grupa odbiorców jest bardzo szeroka. Jeśli ktoś ceni sobie wyjątkowośc, unikalnośc przedmiotów z pewnością tym produktem się zainteresuje.

Artur Stasiak

 

Adres internetowy: facebook.com/mam.airbag

Zdjęcia: facebook.com/mam.airbag

 

Podobne artykuły:

Torebka bezpieczeństwa pomysłem na biznes

Pomysł na torebkę jak z billboardu

Skórzane kurtki przerabiane na oryginalne torebki

Torebki ze starych butów pomysłem na biznes

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top