Tubohotel pomysłem na biznes

W Meksyku, w mieście Tepoztlan działa zaprojektowany przez architektów z firmy T3arc hotel, który wykonany został z ogromnych, bezużytecznych betonowych kręgów. Ustawione są one jeden na drugim tworząc pietra. Cały kompleks, czyli 20 pokoi, powstał w niespełna 3 miesiące. Jest to całkowicie nowa koncepcja bazy noclegowej w regionie. Służy ma przede wszystkim turystom.

Betonowy krąg, przrobiony na pokój ma 2,44 m średnicy i 3,50 m długości. W wyposażeniu znajdziemy oświetleniem wiatrak, wygodne łóżko, a szklane wejście pełni jednocześnie funkcję okna. Raczej nie jest polecany osobom cierpiącym na klaustrofobię. Niestety, nie było miejsca na łazienkę z wc czy kuchnię. Dlatego mieszą się one w oddzielnych budynkach na terenie hotelu. Jedna Tubopokój mieści maksymalnie 2 osoby.

Tanie, ekologiczne i niedrogie miejsce świetnie nadaje się na różnego rodzaju imprezy, wesela, spotkania. Cena raczej jest przystępna. Znajdziecie ją tutaj (sekcja: Dokumenty). Oprócz noclegu w Tubohotelu można wykupić sobie miejsce na polu namiotowym znajdującym się na terenie hotelu. Fajnie, jakby taki obiekt powstał w Polsce.

Artur Stasiak

Adres internetowy: tubohotel.com

Zdjęcia: tubohotel.com

 

Zobacz także:

Ekscentryczny pomysł na wypoczynek

Yotel- pozwala pasażerom na pracę i relaks

Pierwszy na świecie podwodny hotel

Hotel w beczkach po winie pomysłem na biznes

Hotel na drzewie pomysłem na biznes

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top