Walizka w folii pomysłem na firmę wysokich lotów

Sercem tej usługi jest niewielka przenośna maszyna do foliowania walizek i bagażu. Umieszcza się ją po uzyskaniu pozwolenia przed lub na terenie terminalu lotniczego. Całe stoisko nie zajmuje więcej niż 6 m kwadratowych.

Turystów, którzy zechcą skorzystać z serwisu i owinąć folią bagaże przywita pracownik, który poinformuje ich również o przepisach lotniczych i rzeczach, których nie może być w walizkach. Bagaż zostanie zważony i opakowany. Rączka i kółka nie zostaną powleczone, dla lepszego komfortu poruszania się. Dodatkowo na walizce zostanie umieszczona specjalnie zaprojektowana zawieszka.

Jeżeli z jakiegokolwiek powodu celnicy będą musieli otworzyć foliowany bagaż, drugie stanowisko umieszczone tuż na kontrolą celna natychmiast z powrotem zafoliuje walizkę.

Usługa taka daje szereg korzyści. Oprócz tych materialnych (ochrona walizki przed zniszczeniami) chroni przed niepowołanym dostępem do bagażu, zmniejsza ilość skarg, chroni przed kradzieżami itd. Secure Wrap umożliwia też łatwiejsze rozpoznanie bagażu po przylocie. 

Cena usługi jest bardzo różnorodna. Na niektórych lotniskach serwis jest bezpłatny. Na innych trzeba ponieść symboliczną opłatę. Gro opłat pochodzi od przewoźników, którym usługi te są na rękę.

Firma Secure Wrap z powodzeniem działa w swojej kolebce USA jak i na terenie Ameryki Południowej i Australii. W Europie jedyne jak na razie przedstawicielstwo powstało w Hiszpanii.

Secure Wrap czeka na formularze od osób chętnych do współpracy ( do wypełnienia na stronie internetowej). Okęcie, które jest jednym z najdroższych portów lotniczych jeszcze nie doczekało się takich usług, a szkoda.

Adres internetowy:

securewrap.com

Foto: securewrap.com

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top