WeWood – zegarek z naturalnego drewna

Z siedzibą w Los Angeles firma produkuje całkowicie drewniane zegarki z napędem japońskiej firmy. Mało tego. Każdy sprzedany czasomierz oznacza zobowiązanie właścicieli do zasadzenia jednego drzewa w imieniu klienta. 

Zegarki są pozbawione w procesie produkcji jakichkolwiek szkodliwych substancji, nie są lakierowane, hypoalergiczne, wykonane naturalnie w 100% z drewna i napędzane przez mechanizm Miyota.

Klienci mogą wybierać spośród wielu odmian naturalnego drewna. Są jasne kolory i ciemne (zresztą proszę spojrzeć na załączone do artykułu przykładowe produkty). Większość surowca pochodzi z odpadów w tartakach i fabrykach mebli. Czysta ekologia, nic się nie zmarnuje.

Firma dzięki współpracy z American Forest i Global Releaf zobowiązuje się do zasadzenia jednego drzewa za każdy zakupiony zegarek.

A ile kosztują te dzieła sztuki użytkowej?

Średnio każdy zegarek można nabyć za 112$ (z podatkiem) co w przeliczeniu na zł = 336 zł. Niewiele jak za czystą ekologię, ładny wygląd, funkcjonalności i jedno drzewo więcej w światowym ekosystemie.

Adres internetowy :

http://we-wood.us

www.we-wood.pl

Zdjęcia: we-wood.us

Podobne artykuły:

ModCell czyli domy ze słomy

Nowoczesny sposób składowania drewna

Drewniany grill, oranżada i sentyment w Krakowie

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top