Własny kontener pomysłem na biznes

Wiele dóbr przywożonych do Europy, trafia do nas drogą morską. Metalowe kontenery, w których przywożone są towary, są usuwane ze statków transportowych ogromnymi dźwigami i dostają drugie życie. Są wykorzystywane na kolei, lub przerabiane na naczepy do ciągników, ale nie tylko.

Metalowe kontenery mogą być z powodzeniem używane w różnego rodzaju składach, mogą też mieć zastosowanie w biurach, restauracjach i przemyśle mieszkaniowym.

Najwięcej firm zajmujących się kontenerami powstało w Stanach Zjednoczonych. Ich główna działalność polega na pozyskiwaniu, przerabianiu i sprzedawaniu kontenerów firmom transportowym, lub innym z branży logistycznej.

Budowanie domów i biurowców z kontenerów wpisuje się doskonale w panujący na świecie zielony trend. Leżące w dokach i rdzewiejące pojemniki z pewnością nie działają z korzyścią dla środowiska. Kontenery jak powierzchnie użytkowe mają szereg zalet: są łatwe w transporcie, można je przerabiać są wytrzymałe. Stosunkowo niewielkim nakładem pieniędzy można zbudować własny dom. Używany kontener kosztuje około 900$.

Niektórym pomysł ten może wydać się dziwny, ale w Londynie powstał już hotel zbudowany z metalowych kontenerów i cieszy się on niesłabnącym zainteresowaniem. Poniżej są zdjęcia szkoły w Meksyku w całości zrobionej z tego materiału, restauracje, domy mieszkalne.

Adres internetowy:
www.intershelter.com

Chcesz wiedzieć więcej?
Kliknij tu i skontaktuj się z nami.
Pomożemy Ci uruchomić Twoją firmę.
Nie zwlekaj. To łatwe.

 

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top