Woda z kranu potrafi zabić bakterie. ActiveION

Mało tego bez żadnych nalepek na opakowaniu ostrzegających o niebezpieczeństwie dla ludzi.

Technologia, która za tym stoi była od wielu dziesięcioleci używana w przemyśle spożywczym w najlepszych restauracjach i wielkich hotelach. Firma ActiveION postanowiła zabrać się za nią, zminiaturyzować ją i zacząć sprzedawać w przystępniejszej cenie.

Tak właśnie powstały produkty Ionator HOM™ i ionator EXP™.

 

Dzięki takiemu rozwiązaniu naciskając przycisk w spryskiwaczu wyzwalamy cały proces przetwarzania zwykłej wody z kranu w zabijające bakterie i czyszczące powierzchnie cząsteczki wody. Całkowicie bezpieczne dla ludzi i otoczenia. Specjalne baterie (akumulatory) umieszczone w spodzie zraszacza napędzają płyn i przeciskają go przez specjalny filtr-uzdatniacz, który zwiększa zawartość tlenu w wodzie, tworzy nano cząsteczki usuwające stwardniały brud.

Właściciele cały czas podkreślają , że ta technologia jest znana od wielu lat i cały czas jest stosowana. Tylko zawsze miała jedno ale…cena.

 

Dziś futurystycznie wyglądające produkty można kupić  w całej Ameryce w tym w największej księgarni świata Amazon.com. Sprawdziliśmy i cena urządzenia wynosi 179 $ ~520zł. Wydaje się dużo? Kupując kilka środków chemicznych do czyszczenia powierzchni płacisz mniej, ale szybko ulegają one zużyciu. Tutaj jest jeden wydatek i to wszystko. Uzupełniasz poziom płynu – wodą z kranu.

Ważne jest także podkreślenie wpływu na środowisko tego typu urządzeń. Brak niebezpiecznego składowania, brak możliwości wycieku, brak możliwości zatrucia ludzi, oraz co najważniejsze nie ma wyjątkowo skomplikowanego technicznie  procesu produkcji.

Firma obecnie poszukuje dystrybutorów. Może się skusisz ?

Adres internetowy:

activeion.com

Zdjęcia: activeion.com

Podobne artykuły:

Wielki billboard na wodzie.

Groasis Waterboxx- uprawa roślin w dowolnym klimacie

Panele słoneczne oczyszczą wodę

 

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top