Wykład pod prysznicem, czyli pomysł dla oszczędnych!

Rozwiązaniem okazał się wodoodporny timer o wdzięcznej nazwie Profesor Prysznic, który jest teraz do nabycia za 10$ w Stanach Zjednoczonych.

Pan Sonderhouse mówi, że dzięki temu urządzeniu jego prysznice uległy wyraźnemu skróceniu z 15- 20 minut do tylko 5 minut. Pozwoliło to na zaoszczędzenie około 100 litrów wody dziennie I energii, której trzeba by użyć do jej podgrzania. “Profesor Prysznic, na pewno zmienia życie, ponieważ mamy więcej wolnego czasu do dyspozycji.”

Rewolucyjny belfer jest skonstruowany w prosty sposób. Jest wyposażony w cyfrowy wyświetlacz i 4 przyciski. Każdy z przycisków oznacza inną długość kąpieli: 5, 7 lub 10 minut. Naciśnięcie 4 przycisku daje nam 1 minutę więcej. 
Na 5 sekund przed upływem czasu uruchamia się alarm. Jego dźwięk jest donośny, ale nie dokuczliwy.

Proste ale jakże skuteczne rozwiązanie. Teraz, gdy ceny energii po nowym 2009 roku mogą podskoczyć o 50% takie urządzenia na pewno pomogą szybko zmienić stare przyzwyczajenia.

Idealny towar do sprzedaży internetowej, w sklepach z wyposażeniem elektrycznym i domu. Na stronie jest podany prosty formularz, dzięki , któremu szybko i łatwo można stać się przedstawicielem tej firmy.

Adres internetowy:

showerprofessor.com

Foto:showerprofessor.com

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top