Wynajem apartamentu wraz z samochodem

rzon jego działalności- „samochód na żądanie”- bardzo spodobał się klientom zainteresowanym używaniem samochodu, a nie posiadaniem maszyny.

W 2007 roku Zipcar nawiązał współpracę z ParkAtMyHouse, co ułatwiło użytkownikom samochodów poruszanie się po mieście. (ParkAtMyHouse pozwala mieszkańcom dużych miast na wynajmowanie miejsca postojowego na godziny) . Cztery miesiące później klienci firmy Zipcar używając telefonu komórkowego z GPS-em mogli odnaleźć i wynająć najbliższy samochód.

Przedsiębiorstwo Zipcar nie traci czasu. Od niedawna współpracuje z siecią AKA, właścicielem 9 luksusowo wykończonych apartamentowców. Szanowani klienci dostają roczną kartę członkowską Zipcar za darmo, a odebrać ją mogą w recepcji obiektu AKA. Jest to mądre posunięcie, ponieważ wypożyczanie samochodu na godziny często idzie w parze z dłuższym pobytem w mieście.

Firma Zipcar jest przykładem, że zdobycie pozycji lidera jest tylko połową sukcesu. Żeby się na niej utrzymać konieczne są ciągłe poprawki i innowacje. A swoją drogą pomysł jest innowacyjny – jakby forma leasingu (bardzo popularne w Polsce) tylko w innym wydaniu.

Adres internetowy:
www.Zipcar.com

Chcesz wiedzieć więcej?
Kliknij tu i skontaktuj się z nami.
Pomożemy Ci uruchomić Twoją firmę.
Nie zwlekaj. To łatwe.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top