Wynajmij pokój z osobistym przewodnikiem

Ich założenie i idea jest prosta. Nie da się zwiedzić dobrze obcego miasta, nie poznając jego mieszkańców. Plus One Berlin znajduje się w jednej z ciekawszych dzielnic Berlina, Kreuzkölln. Apartament jest przygotowany dla maksymalnie 3 osób. Opisując w kilku zdaniach wnętrza, z pewnością są one świetnie zaprojektowane i przemyślane. Szafki zrobione ze starych ozdobnych drzwiczek w połączeniu z nową, gładką sklejką fajnie się komponują. Dodatkowo oryginalne lampki zamontowane na miedzianych rurach dopełniają uroku. Jednak nie na tym chcę sie skupić.

Podczas dokonywania rezerwacji otrzymujemy login do bazy Plus One. Dzięki temu mamy dostęp do 28 osób towarzyszących. Nie są to zawodowi przewodnicy, tylko dobrze zorientowani mieszkańcy miasta. Posiadają przeróżne zainteresowania, profesje i styl życia. Przykładowo możemy wybrać astrofizyka, właściciela sklepu fotograficznego czy dziennikarza muzycznego. Każdy z nich włada co najmniej 2 językami obcymi. Z listy można wybrać sobie osobę, która nam najbardziej odpowiada. Będzie ona naszym prywatnym przewodnikiem. Sami zdecydujemy kiedy i co chcemy zobaczyć.

Będąc w Berlinie i chcąc zobaczyć ciekawe miejsca, których bardzo często nie ma w popularnych przewodnikach, warto mieć na uwadze tego typu usługę. Osoby współpracujące z Plus One Berlin są sprawdzone i “przetestowne”. Niestety, ich usługi nie są wliczone w cenę wynajmu apartamentu. Jeśli chcesz wiedzieć ile oraz jaka jest cena za nocleg, kliknij tutaj (sekcja: Dokumenty).

Taka usługa powinna być w każdym większym mieście, gdzie są kluby, galerie, kawiarnie czy bardzo często ciekawe wydarzenia kulturalne.

Artur Stasiak

Adres internetowy: plusoneberlin.com

Zdjęcia: plusoneberlin.com

 

Zobacz także:

Hotel oferujący ekspresowe rozwody

Hotel nie tylko do spania zwiększy dochody 

Hostel pomysłem na ekoBIZNES

Chcesz zwiedzać świat ale brakuje Tobie odwagi?

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top