Z biletem w taksówce? Rewolucja…

Teraz czas na rewolucję w systemie Taxi. Pierwsi wystartowali Szwajcarzy. Usługa rusza po nowym roku. Wystarczy kupić specjalną kartę miesięczną przez Internet, lub ze specjalnych automatów i dzwonić kiedy potrzeba po taksówkę. System firmy może połączyć potrzeby np. 2 klientów chcących wybrać się w to samo miejsce, dzięki czemu będzie oszczędniej.

Największym atutem firmy Taximobils bo tak właśnie się nazywa jest fakt , że nie są właścicielami samochodów. Oni kupują czas od istniejących już firm, oferując nową usługę. Działa ona tylko w danym mieście, tzn. nikt nie może zamówić kursu z Warszawy do Gdańska mówiąc, że zapłacił przecież.

Pierwszym miastem , które wprowadza taki system w życie będzie Boblingen w południowych Niemczech. Początek – styczeń 2009 roku później to już tylko dostępne w całej europie.

Cały system ma zostać wprowadzony po to by odkorkować miasta, zwiększyć ilość miejsc parkingowych i zmniejszyć zanieczyszczenie środowiska. Czy się sprawdzi? Czas pokaże.

Firmy planują wprowadzić dodatki do standardowego abonamentu jak usługi dla rodzin, zniżki u partnerów. A jakie zyski przyniesie to klientom? Poza stratą czasu na stanie w korkach, niskim abonamentem to na pewno brakiem potrzeby posiadania samochodu. System jest na pewno doskonałym uzupełnieniem ekologicznego przekonywania społeczeństwa do jazdy na rowerze posiłkowanej abonamentem na taksówkę w deszczowe i zimne dni.

Będziemy monitorować rozwój tych systemów w europie.

Adres internetowy:
www.taxmobil.ch

Chcesz wiedzieć więcej?
Kliknij tu i skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci uruchomić Twoją firmę.
Nie zwlekaj. To łatwe.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top