Zamień swój dom w bilbord i zarabiaj

Brainiacs From Mars świadczy usługi reklamowe. Coś na zasadzie agencji reklamowej. Ofertę swoją kierują do właścicieli domów, którzy chcieliby na jakiś czas zamienić swoją nieruchomość w reklamowy bilbord. Oczywiście nie za darmo. Firma płaci takiemu właścicielowi duże pieniądze. Często pokrywają one np. kilka rat kredytu hipotecznego. Bo jak wiemy gro osób w USA posiada kredyty hipoteczne.

Umowę podpisują w zależności od potrzeb i konkretnej kampanii reklamowej. Może to być miesiąc a w niektórych przypadkach nawet rok. Na ten okres dom jest przemalowywany na kolory związane z daną marką czy produktem. Pod koniec obowiązywania umowy firma przywraca dom do pierwotnego wyglądu.

Firma wynajmuje obecnie ponad 100 domów. Są one kolorowe i przyciągają uwagę. Często są traktowane jak atrakcja turystyczna w danej okolicy. Na tle domów, które w większości są szare, wygląda bardzo ciekawie. Każdy może zgłosić się do Brainiacs Form Mars z zamiarem wynajęcia swojego domu. Ostateczną decyzję podejmuje i tak właściciel firmy.

 Artur Stasiak

Adres internetowy: brainiacsfrommars.com

Zdjęcia:
brainiacsfrommars.com

 

Podobne artykuły:

Jak malować na budynku bez pozwolenia? CURB

Sprzedaż nawiedzonych domów pomysłem na biznes

Reklama firmy na… papierze toaletowym

Szukasz niebanalnej reklamy? Oto ona – Smooth Rider!

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top