Zdrowe materace

Dlatego firma postanowiła to zmienić i produkuje wykonane ze zdrowych (całkowicie) materiałów materace. Wykonane z przetworzonej stali, gąbki, oraz pokryte naturalną bawełną materace stały się hitem.

Nawet firma wymyśliła pewien system określania jak bardzo „zielony” jest poszczególny materac zależnie od ilości odzyskanych materiałów z jakich go wykonano. Stosując wszystkie normy i standardy w procesie używa się cząstek srebra (bakteriobójcze) i zielonej herbaty (zapachobójcze!).

Cały system jest złożony i stosowany w tej firmie. Co jeszcze ciekawego przygotowali? Wymyślili specjalny system bezpróżniowego pakowania materacy tak, że każdy może samemu zabrać sobie taki materac do domu, bez potrzeby jak to normalnie bywa zamawiać transport.

Dzięki temu kupujący może zaoszczędzić od 50 do 75% na transporcie twierdzą przedstawiciele firmy. Materace rozkłada się następnie w domu i od 1 do 3 dni same dochodzą do właściwego, nadanego im kształtu!

A jak to wyglada cenowo?
Koszt zaczyna się od 385 $ (co nie jest wygórowana kwotą), w tej cenie wliczony jest także transport! Firma wykonuje także wszystkie możliwe dodatki jak poduszki, poszewki itd. (oczywiście wszystko ekologiczne). Obecnie jej asortyment można kupić w ich 2 sklepach, oraz w całych Stanach Zjednoczonych u niektórych dostawców materacy. Może warto w europie zacząć sprzedawać te produkty?

Adres internetowy:
www.keetsa.com

Chcesz wiedzieć więcej?
Kliknij tu i skontaktuj się z nami.
Pomożemy Ci uruchomić Twoją firmę.
Nie zwlekaj. To łatwe.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top