Zużyte kontenery pomysłem na własną firmę

Stworzyć coś przystępnego cenowo (poniżej 10 000 $),łatwego w budowie i montażu. A efekt – wystarczy spojrzeć na zdjęcia w naszej galerii poniżej.

Każdy z kontenerów ma powierzchnie 29,7 m2. Zaprojektowany jest w taki sposób aby rodziny o małych dochodach i niepewnej sytuacji mogły spokojnie znaleźć bezpieczne i przystępne cenowo schronienie. Co ważne kontenery można układać w stosy – różnymi kolorami, tworząc naprawdę ciekawe formy budowlane.

Dodatkowo można je łączyć panelowo (jeden kontener to kuchnia, drugi to łazienka itd.). Cały program dopiero jest w fazie rozwoju, ale takie domy już się sprzedają w Stanach i Meksyku, który jest głównym rynkiem zbytu.
Właściciele twierdzą, że ludzie w kraju sombrero pracują po 12 godzin dziennie i zarabiają około 2 $ na godzinę. Z tego powodu nie są w stanie pozwolić sobie nawet na normalne mieszkanie. Często sypiają w lepiankach i szałasach, pomimo bliskiego sąsiedztwa z najbogatszym krajem świata.

Dlatego uważamy, że jest to już kolejny ciekawy pomysł rozwiązania problemu tanich mieszkań. Dodając tylko, że co roku dziesiątki tysięcy kontenerów ląduje na złomowiskach, zamiast w takich warsztatach zmieniających je w piękne domy.

 

 

Adres internetowy:
www.pfnc.net

 

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top