zzzPhone- czyli ciekawy pomysł na biznes

Teraz firma zzzPhone przedstawiła zupełnie inne podejście do sprawy indywidualizacji telefonów komórkowych. Klient najpierw składa zamówienie na wszystkie interesujące go funkcje w telefonie, przedsiębiorstwo przyjmuje zamówienie I wysyła je do fabryki, która to w ciągu 15 dni przygotowuje towar dla zamawiającego.

Oczywiście, jeżeli zdarzy się ktoś, kto zażyczy sobie wielu opcji, czas oczekiwania może się wydłużyć do 6 tygodni. Telefony są kompletnie zaprojektowane I personalizowane prze kupującego I produkowane w Shenzhen w Chinach.

Ceny zaczynają się od około 149 $ za bazowy model w wielu kolorach. Każdy klient może sobie zamówi kamerę, z rozdzielczością dochodzącą aż do 7megapix, wbudowanym modułem GPS, lampą błyskową, głośnikami, specjalnym dostosowanym oprogramowaniem, dotykowym ekranem, pamięcią wewnętrzną do 4 GB, słowem wszystko jest możliwe, a lista opcji jest bardzo długa.

Nawet wbudowano czytnik dwóch kart SIM, więc można korzysta z 2 numerów mając jeden aparat. Właścicielami firmy są amerykanie, postawili na nowoczesne technologie, mnogość funkcji I dostosowanie do potrzeb wymagających klientów.

ZzzPhones nastawia się na agresywny marketing, by szybko zdobyć dużą część rynku. Telefony można także zamawiać osobno nie tylko w zestawach, co jest doskonałą okazją dla każdego, kto chciałby sprzedawać produkty tej firmy w swojej sieci czy przez Internet. Doskonały pomysł na biznes, za ciekawe I rozsądne pieniądze, a rynek urządzeń mobilnych jest olbrzymi.

Adres internetowy:

zzzphone.com

Foto: zzzphone.com

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top