PrzejdźNaSwoje   >   franczyza
Tag: franczyza
Dodano 29 marca 2013 | Dodał: Robert
Franczyza MoneyCon - 23 kwietnia 2013 Wrocław (Hotel Orbis)
Wszystkich zainteresowanych tematyką franczyzy zapraszamy na bezpłatną konferencję, która odbędzie się 23 kwietnia w Hotelu Orbis we Wrocławiu. W jej trakcie zostaną omówione zagadnienia dotyczące franczyzy, plusy i minusy takiego rozwiązania oraz krajowe regulacje prawne wpływające na jej funkcjonowanie.
Czytaj całość
Dodano 11 września 2012 | Dodał: Robert
X Targi Franchisingu „Franczyza 2012”
Jednym ze rodzajów biznesu jaki można prowadzić to franczyza. Targi Franczyza 2012 to największy przegląd pomysłów na biznes w Europie Środkowo-Wschodniej. W tym roku odbędą się w dniach 18-20 października w Warszawskim Pałacu Kultury i Nauki. Co roku stoiska franczyzodawców odwiedzają tysiące osób i potencjalnych franczyzobiorców.
Czytaj całość
Dodano 21 sierpnia 2012 | Dodał: Robert
ABRA – franczyza sposobem na własny biznes
Uruchomienie własnego, dobrze działającego, a przede wszystkim pewnego i stabilnego biznesu nie musi wcale oznaczać wielkich nakładów inwestycyjnych. Chcąc wejść w tego typu działalność, należy pamiętać aby wybrać właściwego partnera, a przede wszystkim należy zdawać sobie sprawę, że trzeba będzie zaangażować się bardzo mocno, aby ten biznes się rozwiną. Przedstawimy kilka informacji jak uruchomić taki sklep w systemie franczyzowym Abry.
Czytaj całość
Dodano 13 marca 2010 | Dodał: Robert
Załóż swój własny sklep rowerowy
Profesjonalizm, elastyczny model współpracy, atrakcyjna oferta produktów, efektywne prowadzenie biznesu i gwarancja stałych zysków – to wszystko pod szyldem Dobrych Sklepów Rowerowych.
Czytaj całość
Dodano 05 marca 2010 | Dodał: 25pomyslow
Tatuaż ? Poproszę. Zrób go i Ty.
Na prowadzeniu jednego studia tatuaży można zarobić miesięcznie nawet do 15 tys. zł. Mirek Morański, twórca marki Yakuza Studio Tatuażu, przekonuje, że to świetny biznes.
Czytaj całość
Dodano 28 stycznia 2010 | Dodał: Robert
Franczyza fitness 24/7
Centra fitness otwarte przez 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu przebojem wdarły się na Australijski rynek. Przedstawiamy najszybciej rozwijającą się franczyzę w tej branży.
Czytaj całość
Dodano 16 stycznia 2010 | Dodał: 25pomyslow
Załóż swój własny sklep z prezentami
Galeria Prezentów to miejsce, w którym przez cały rok są dostępne eleganckie upominki. Sprawdź, czy na zasadach franczyzy możesz poprowadzić ekskluzywny butik o powierzchni ok. 30–40 m².
Czytaj całość
Dodano 12 stycznia 2010 | Dodał: 25pomyslow
Pyszną kanapkę, poproszę - franczyza dla każdego
Już 32 tysiące restauracji w 90 krajach na całym świecie gości klientów SUBWAYA. Firma zamierza rozwijać się dalej. Jej założeniem jest, by ta marka pojawiała się na ulicach miast częściej niż Mc Donald’s.
Czytaj całość
Dodano 30 listopada 2009 | Dodał: Robert
Jak biznes to w Australii
Na dalekich antypodach panują idealne warunki do rozwoju małej i średniej przedsiębiorczości. Wyraz temu daje już sam wygląd ulic. Szyldy reklamujące innowacyjne produkty czy punkty usługowe są wszechobecne.
Czytaj całość
Dodano 19 sierpnia 2009 | Dodał: Robert
Pranie mózgu pomysłem na innowacyjny salon fryzjerski
Usługi fryzjerskie są popularne i niezbędne na całym świecie. Specjalistyczne salony powstają jak grzyby po deszczu. Co zrobić, żeby wyróżniać się na tle konkurencji świetnie wiedzą założyciele holenderskiej sieci Brain Wash.
Czytaj całość
1  2  >  >>