Automaty z częsciami do rowerów pomysłem na biznes

Dlatego niektóre sieci rowerowe w USA postanowiły wprowadzić automaty zawierające najważniejsze części do rowerów. Teraz kiedy pęknie ci łańcuch , bądź złapiesz gumę będziesz mógł nabyć potrzebne artykuły bez konieczności utraty dnia. Kilka takich maszyn w jednym mieście i wszystkie krytyczne sytuacje rowerowe, które przecież często się zdarzają zostaną rozwiązane.

Pierwszy takie rozwiązanie wprowadził Trek – instalując w jednym, ze swoich sklepów specjalna maszynę sprzedającą. Zawiera ona suporty, gaz do nabijania amortyzatorów, zwykły gaz do opon, dętki, łatki, łańcuchy, oleje, smary .

Oczywiście nie zabrakło w niej chłodnych soków oraz czegoś słodkiego. Dodatkowo całe stanowisko w koło zostało wyposażone w darmowy podnośnik rowerowy (do napraw przy maszynie), oraz kompresor z powietrzem do roweru.

Pomysł rewelacyjny. Ile jest w Polsce sklepów rowerowych, które nie mają koncepcji jak zwiększyć obroty – a tutaj ciekawy pomysł za tak naprawdę niewielkie pieniądze. Dodatkowo montując darmowe stanowisko do szybkiego serwisu można przyciągnąć rzesze nowych klientów.

Cała idea narodziła się kilka lat temu w głowach konstruktorów firmy Trek. Zależało im na tym by rowerzyści mieli takie same możliwości serwisu jak motocykliści (stacje benzynowe itd.).

Jęsli masz sklep rowerowy lub planujesz go otworzyć to nie masz nad czy się zastanawiać. Zamontuj maszynę i zwiększ swoje przychody.

Adres internetowy: 

rideyourbike.com/vendingmachine.html

trekbikes.com

Foto: rideyourbike.com/vendingmachine.html

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top