Brzydkie świąteczne swetry pomysłem na biznes

I tu pojawia się zdziwienie, gdyż wbrew powszechnie przyjętych zasad logiki i zdrowego rozsądku takie swetry się sprzedają. Strona internetowa firmy, myuglychristmassweater.com w 2011 roku, tylko w sezonie wakacyjnym, miała 2 miliony odsłon! Klienci pochodzą z całego świata. Firma jest bardzo popularna. A dodatkowo osiąga przy tym ogromne zyski.

Firma ze USA jest wiodącym dostawcą swetrów świątecznych. Oferują szeroki wybór tandetnych swetrów od wzorów z lat 80 tych po ozdobione swetry kolorowymi światełkami. Skupują oni najbardziej obrzydliwe swetry, a potem „upiększają” je. Oferta skierowana jest do ludzi w każdym przedziale wiekowym, od najmłodszych aż po sędziwych staruszków. Cena za sztukę tej niezwykłej odzieży wierzchniej to 35-80$ (ok. 116- 266 zł). A czy Ty ucieszyłbyś się, gdybyś zamiast wymarzonego najnowszego iPhona pod choinką znalazł świąteczny sweter?

I tu powstał paradoks gdzie jak widać sprzedaż produktów, których normalnie myślący człowiek nigdy by nie kupił, może zainteresować ogromną liczbę potencjalnych nabywców i przynosić duże zyski. Jesteśmy pod wrażeniem.

 Artur Stasiak

Adres internetowy: myuglychristmassweater.com

Zdjęcia: myuglychristmassweater.com

 

Podobne artykuły:

UglyDolls – brzydkie pluszaki pomysłem na biznes

Zaprojektuj swój biznes

Chcesz otworzyć swój własny sklep odzieżowy – skorzystaj.

Mama zajmie się niechcianym swetrem

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top