Butelka przyszłości pomysłem na biznes

Ich dziecko to innowacyjna papierowa butelka, która może wkrótce zrewolucjonizować rynek.
360 Paper Bottle wyprodukowana została w 100% z surowców odnawialnych. Jest pierwszym na świecie opakowaniem, które w całości ulega przetworzeniu. Dzięki pomysłowemu zamknięciu butelkę można otwierać i zamykać wiele razy.

Pojemnik ten nadaje się do przechowywania wszystkich rodzajów płynów. Od wewnątrz jest on zabezpieczony specjalną powłoką zapobiegającą przeciekaniu i rozlewaniu się zawartości.
W procesie produkcyjnym dwie połówki butelki są ze sobą łączone pod wpływem ciepła.

360 Paper Bottle została wyposażony w nieznany do tej pory system zamykania. Zamiast odkręcać, korek należy zerwać jak zawleczkę. Rozpadnie się on wtedy na dwie osobne, jednakowe części. Są one tak wyprofilowane, żeby każdą można było zatkać powstały otwór. Umożliwia to wielokrotne użycie pojemnika.

Butelka 360 ułatwia transport napojów. Brand image jest w posiadaniu technologii, która umożliwia w prosty sposób łączenie butelek ze sobą i oddzielanie ich poprzez oderwanie. Eliminuje to użycie dodatkowych zabezpieczeń i folii.

Firma produkuje artykuły dla międzynarodowych korporacji ale również bardzo często dla ruszających dopiero start-up’ów. 

Jak mówi Jim Warner, jego przedsiębiorstwo czeka na zlecenia z całego świata, ale również samo bacznie obserwuje otaczający świat. Stara się dostrzegać problemy i co najważniejsze znajduje świetne rozwiązania.

Oferta 360 Paper Bottle skierowana jest do przedsiębiorców, którym środowisko leży szczególnie na sercu. Dobrze pasowałaby do zdrowych organicznych napojów. Mogą ją jednak wykorzystać wszyscy. Butelka przyciąga wzrok i budzi zaciekawienie, dzięki jej zastosowaniu zyski ze sprzedaży mogłyby znacznie wzrosnąć.

Adres internetowy:

brand-image.com

Foto: brand-image.com

Czytaj też:

Woorm poop – najśmieszniejszy pomysł na biznes

Green Glass czyli pomysł na zielone

Ekologiczne naczynia z biodegradowalnej masy

Ekologiczne zestawy startowe pomysłem na biznes

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top