Cyber królik dobrym pomysłem na biznes

Królika pierwszego dnia po zakupie, należy ustawić w dobrym miejscu i podłączyć do prądu. Następnie maskotka połączy się z domowym routerem Wi-Fi. Właściciel ma możliwość nazwania swojego milusińskiego. Na stronie producenta można go bowiem zarejestrować.

Czym odwdzięczy się królik?

Możliwości jest wiele. Nabaztag obudzi nas, powie, która jest godzina, poinformuje kiedy przyjdzie e-Mail na który czekamy. Królik sprawdzi też dla nas pogodę i opowie co dzieje się na świecie. Niektóre rzeczy komunikuje głosem ( dowolnie wybranym z bazy internetowej) lub przy pomocy światełek. 
Każdy właściciel zwierzaka może go dowolnie konfigurować. Na stronie internetowej producenta codziennie pojawiają się nowe opcje wśród, których można przebierać.

Nabaztag potrafi łączyć się z innym członkami stada. Znajomi za pośrednictwem królika mogą przesyłać sobie wiadomości, piosenki itd. Króliki można nawet ze sobą ożenić. Kiedy poruszymy uchem jednego królika ucho jego współmałżonka poruszy się w ten sam sposób. 
Nabaztag czuwa też nad bezpieczeństwem dzieci. Wystarczy przyczepić specjalny znaczek do kluczy dziecka, a królik wyśle nam E-mail z wiadomością jak tylko wróci ono do domu.

Na stronie producenta królik kosztuje 145euro (600 PLN). Jego uszy są standardowo białe. Za około 12 euro (51 PLN) możemy dokupić mu parę uszu w innym kolorze.
W ofercie firmy są też mini króliki dostępne w 10 różnych kolorach. Kosztują one około 10 (42 PLN) euro i spełniają podobne funkcje co ich starsze rodzeństwo.

Firma Violet sprzedaje również Mirror, czyli multimedialne lustro. Rozpoznaje ono wiadomości zapisane w specjalnych znaczkach, które otrzymamy w komplecie. Ztamp:s umieścić można na dowolnym przedmiocie np. na kartce pocztowej. Wystarczy położyć kartę na lustrze podłączonym do komputera przy pomocy USB, a ulubione zdjęcia z wyjazdu ukarzą się oczom adresata. Mirror z kompletem znaczków to wydatek rzędu 10 euro (42 PLN).

Na terenie Niemiec jest już 10 sklepów, w których można kupić produkty Violet, a w samym Londynie aż cztery. Najwięcej przedstawicielstw jest na terenie Europy Zachodniej. W naszej części kontynentu nie ma jeszcze ani jednego. Warto pomyśleć o otworzeniu filii na Europę Centralną i Wschodnią. Wraz z rozwojem dostępu do szerokopasmowego Internetu w tym rejonie, multimedialne gadżety będą coraz bardziej popularne.

Adres internetowy:

nabaztag.com

Foto: nabaztag.com

Podobne strony :

Ekscentryczny pomysł na wypoczynek

FunSlides coś dla dzieci i nie tylko

JetLev hitem roku

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top