Cyclehoop parking rowerowy pasujący do każdego miasta

Jazda na rowerze to dla wielu mieszkańców Europy nie tylko sport ale też świadomy wybór ekologicznego stylu życia. Dzięki rozbudowanemu systemowi ścieżek rowerowych dojazd do miejsca przeznaczenia nie jest kłopotliwy. Często problem pojawia się, gdy mnie ma gdzie zostawić, lub do czego przypiąć bicykla.

Anthony Lau zaprojektował serię obręczy Cyclehoop, które idealnie pasują do miejskiej architektury: lamp ulicznych, ławek, słupów telekomunikacyjnych i wielu innych. Można je zamontować w kilka minut i nie wymaga to używania skomplikowanych urządzeń.

Dzięki klamrze powstaje miejsce parkingowe dla jednego lub dwóch rowerów. Cyclehoop wykonana została z wysokiej jakości hartowanej stali w szerokiej palecie kolorystycznej.

Oprócz ewidentnych zalet, takich jak ułatwienie życia rowerzystom, klamra przeciwdziała też kradzieżom pojazdów. Producenci zachęcają do porządnego przypinania rowerów, o czym przypominają informacje wygrawerowane na każdej obręczy.

Cyclehoop daje też jasny sygnał mieszkańcom, gdzie parkowanie rowerów jest dozwolone. Zdarza się, że cykliści mają w tej kwestii wątpliwości. Na każdej obręczy jest też miejsce na metalową odznakę, na której można wygrawerować nazwę sponsora parkingu. Mogą to być lokalne władze miasta lub prywatne firmy, pragnące w ten sposób zareklamować się lub zaakcentować swoje zaangażowanie w ochronę środowiska.

System Cyclehoop z powodzeniem sprawdza się w trzech dzielnicach Londynu. Firma została niedawno nagrodzona trzema prestiżowymi nagrodami i planuje dalszą ekspansję.

Adres internetowy:

cyclehoop.com

Foto: cyclehoop.com

Czytaj też:

Inteligentne koło uczy jazdy na rowerze

Bixi na biznes

Automatyczne parkingi dla rowerów

Szukasz pomysłu na biznes-YikeBike

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top