Czysty zysk z DuraClean

Od pewnego czasu oferują możliwość franchisingu, każdy niezależnie od miejsca zamieszkania może się stać właścicielem firmy z tradycjami, doświadczeniem i co najważniejsze odnoszącej sukcesy.
Znane są już przykłady szkoleń businessmanów z Chin, którzy otwierali DuraClean w państwie środka. Z sukcesem dodajmy. Know – how jest zawsze najcenniejszą wartością firmy.

Płacąc za licencję każdy z nabywców odbywa 10 dniowe szkolenie. Z zakresu techniki, zarządzania, reklamy produktów marki duraClean. Dodatkowo na koniec szkolenia każdy będzie musiał przedstawić swój zarys początków działalności w regionie, kraju, mieście.

Ponieważ firma działa na wielu frontach, można jasno sprecyzować czego oczekujemy. Czy zależy nam na działalności wyburzeniowej, na samym sprzątaniu itd. Firma zaznacza, że po skończeniu szkolenia każdy licencjobiorca może liczyć na pełne wsparcie, zarówno przez telefon , fax, czy internet. Firma odniosła w USA olbrzymi sukces i przynosi duże zyski.

Co warto napisać to,  to że w rankingu amerykańskiego pisma „Success” na 50 najlepszych ofert franchisingowych duracelan zajęła 1 miejsce.

Koszty: 

Całkowity koszt otwarcia firmy z licencją : 
– 40 000 – 70 000 $ (150 000 – 280 000 zł) 

Koszt licencji : 
– 10 000 $ (35 000 zł) 

Dodatkowe koszty : 
– prowizja od obrotów od 2 – 8 % 
– opłaty za reklamę

Rynek tego typu usług w Polsce dopiero raczkuje. Warto założyć własną z doświadczeniem. Być przynależnym do światowej sieci, ale być całkowicie niezależnym w podejmowaniu decyzji i zarządzaniu firmą. A co najważniejsze czerpać z tego zyski.

Adres internetowy:

duraclean.com

Foto: duraclean.com

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top