Darmowy i zielony kurs pomysłem na firmę marketingową

Od kwietnia 2009 do końca grudnia mieszkańcy i turyści odwiedzający Dublin, będą mogli skorzystać z usług nietypowego trójkołowca bez ponoszenia opłat.

Serwis Ecocab działa tylko i wyłącznie w obrębie centrum miasta. Pojazdy napędzane są siłą mięśni, są też wyposażone w dodatkowe baterie.

Pomysłodawcy firmy, chcą pokazać wszystkim, że dostanie się z punktu A do B, czy zwiedzenie miasta może być przyjazne dla środowiska. 

Mimo tego, że klienci nie wydadzą centa na podróż, firma dobrze prosperuje i rozwija się.
Przedsiębiorstwo utrzymuje się dzięki sponsorom i zlecanym przez nich akcjom marketingowym. 

Oferta marketingowa Ecocab jest szeroka. Firmy, zarówno małe i duże, mogą kupić powierzchnię reklamową trójkołowca. Dzięki temu pojazd zmienia się w mobilną reklamę, rzucającą się w oczy i zapadającą w pamięć przechodniów. W barwy firmowe są też dodatkowo odziani kierowcy.

Przedsiębiorstwo robi wszystko, żeby kampania reklamowa dotarła do pożądanej grupy odbiorców. Pojazdy poruszają się po wytypowanych częściach miasta, prowadzący przekazują informacje na temat sponsorów i ich produktów, rozdają ulotki i opowiadają o planowanych event’ach.

Na życzenie mogą też dowozić gości lub pracowników do siedziby sponsora. 
Bezszelestne Ecocabs towarzyszą firmom również w czasie wydarzeń firmowych. Zarówno spotkań organizowanych pod gołym niebem jak i w wielko powierzchniowych halach.

Z usług przedsiębiorstwa skorzystały już takie firmy jak Nissan, KPMG, Meteor i 7up. Ta ostatnia marka nawet dwukrotnie.

Ecocabs cieszą się popularnością zarówno wśród sponsorów jak i przechodniów. Są ciekawą alternatywą dla transportu publicznego i przejazdów samochodami w obrębie centrum. 
Przedsiębiorstwo poszukuje partnerów franczyzowych na terenie kraju, nie wyklucza też dalszej ekspansji.

Adres internetowy:

ecocabs.ie

Foto: ecocabs.ie

Czytaj też:

Tuk tuki pomysłem na firmę transportową

Rowerowa taksówka pomysłem na firmę

Bixi na biznes

40 tysięcy PLN na własny biznes

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top