Dobieraj w pary i zarabiaj

Kolejny ciekawy projekt stworzony przez Polaka a jednocześnie ciekawy pomysł na biznes. Otóż Spinacz O-Ring jest jedynym na świecie skutecznym rozwiązaniem do: prania, suszenia oraz przechowywania skarpet w parach. Ileż to razy, po wyjęciu prania, szukaliśmy drugiej skarpetki do pary. Z tym przedmiotem pranie skarpet już nie będzie taki samo.

Od 2006 roku Spinacz O-Ring był testowany w zakresie użyteczności oraz uzyskania optymalnym wymiarów. Rok później autor wynalazku przeprowadzał mnóstwo testów w zakresie składu chemicznego, sprężystości, giętkości oraz termokurczliwości materiału, w temperaturach niskich jak i wysokich. Wyniki były bardzo obiecujące. Spinacz O-Ring wytrzymuje do 135 st.C. W kolejnym 2008 roku rozpoczęto projektowanie i montowanie linii produkcyjnej. Obecnie firma Pana Zbigniewa Euro Oring z Piekoszowa ma tyle zamówień z całej Europy, że nie nadąża z produkcją. Rozbudowa zakładu cały czas trwa.

Słowa, które najlepiej opisują to proste urządzenie to pierz – susz – przechowuj. Spinacz O-Ring zakłada się po zdjęciu skarpet. Więc przed praniem są już one połączone w pary. Pranie odbywa się razem ze spinaczem. Nie farbuje i nie spada ze skarpet podczas prania. Proces suszenia, a potem ułożenie w szufladzie, również odbywa się z nałożonym Spinaczem O-Ring. Więc kiedy się go zdejmuje? Ano dopiero przy zakładaniu skarpet na nogi. Spinacz jest trwały oraz przeznaczony do wielokrotnego użytku.

Jak się chce mieć komplet skarpet po wyjęciu z pralki, to trzeba je w tym komplecie do tej pralki włożyć. Cenę za ten wynalazek poznacie tutaj (sekcja: Dokumenty). Produkt ten można kupić poprzez stronę internetową producenta jak również na popularnych portalach aukcyjnych. Dostępny jest w wielu kolorach. W każdej paczce znajduje się 20 sztuk spinaczy.

Jeśli jest wynalazcą, robisz naprawdę ciekawe przedmioty, które mogą pomóc w codziennym życiu, nie kryj się z tym, pokaż je światu. Dodatkowo możesz na tym zacząć zarabiać, co pokazuje przykład firmy Euro Oring i jej Spinacza. Gorąco do tego zachęcamy.

 Artur Stasiak

Adres internetowy: spinaczoring.pl

Zdjęcia: spinaczoring.pl

 

Podobne artykuły:

Easydry oferuje ręczniki z drewna

Pranie mózgu pomysłem na innowacyjny salon fryzjerski

Wyślij majtki poleconym dobry

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top