Drewniane zegarki na rękę z Krakowa

Firmę rozkręca Michał i Magda, małżeństwo z Krakowa.

Pomysł powstał na początku roku, zrodził się z zamiłowania do mody, designu i stolarstwa. Wiele miesięcy poświęcono na projekty, prototypy, testy i organizację. Marka “Woodlans” to połączenie szlachetności drewna dębowego z prostym designem i przyjemnością użytkowania.

Podstawowy model Zegarek “Woodlans Unisex” wykonywany jest ręcznie z drewna dębowego, nie jest lakierowany, ma naturalny kolor i zapach. Każdy egzemplarz jest robiony na zamówienie i posiada kolejny numer. Produkcja trwa od 1 do 7 dni, w zależności od liczby zamówień. Zegarek ma możliwość wymiany baterii, zmiany długości bransolety oraz posiada energooszczędny mechanizm ledowy (godzina wyświetla się na 3 sek po wciśnięciu przycisku). Cena za egzemplarz podana jest tutaj (sekcja: Dokumenty).

Jak widać na przykładzie firmy z Krakowa, swoje hobby, pasję można zamienić w ciekawy i oryginalny biznes. Siłą woli, uporem i konsekwentnym dążeniem do celu można wiele osiągnąć. Z naszej strony pomysłowemu małżeństwu życzymy samych sukcesów, gdyż to dopiero początek biznesowej drogi.

Zachęcamy do śledzenia strony internetowej firmy, gdzie na bieżąco pojawiają się nowe, istotne informacje o prezentowanym produkcie.

Artur Stasiak

 

Adres internatowy: woodlans.pl

Zdjęcia: woodlans.pl

 

Podobne artykuły:

Drewniany grill, oranżada i sentyment w Krakowie

Drewniane „ubranko” dla iPhone’a

Zegarek mierzący fazy snu

WeWood – zegarek z naturalnego drewna

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top