Dutchtub czyli pomysł na balię w nowym wydaniu

Dutchtub wykonana został z włókna szklanego i stali nierdzewnej. Jej wymiary: wysokość: 84cm, szerokość: 170cm i długość 260cm i stosunkowo mała waga 75 kg ułatwiają transport.
Dodatkowym atutem jest ekologiczność tego produktu. Balię ogrzewa się drewnem, wykorzystując do tego specjalnie zaprojektowane, spiralne palenisko.

Dutchtub pomieści w sobie aż 800 litrów wody. Ogrzanie zawartości do 38 stopni zajmie około 2 godzin w zależności od panującej na zewnątrz temperatury. 

Każdy klient może sam wybrać kolor balii z dostępnej palety barw: pomarańczowy, turkusowy, jasnoniebieski, ciemnoniebieski, zielony i szary. 
Każde SPA wyposażone jest w specjalną pokrywę, która przyspiesza proces podgrzewania.  

Balia to wydatek rzędu 4950euro (20 000 PLN). 

Do Dutchtub dokupić można też specjalną „popielniczkę” od palenisko za 130 euro (548 PLN) , wózek za 375 euro (1 582 PLN), przyczepę do samochodu 1275 euro (5 000 PLN) oraz komin 675 euro (2 800 PLN) i podłączenie turbo, które skraca faktyczny czas grzania. 

Firma udziela dwuletniej gwarancji. Na specjalne zamówienie można też wypożyczyć jedną lub wiele Dutchtub. Cena jest ustalana indywidualnie. 
Siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Amsterdamie i jest reprezentowana w Europie Zachodniej, Stanach Zjednoczonych i Australii.

Dutchtub aktywnie się rozwija i poszukuje osób chętnych do zostania dealerami lub właścicielami wypożyczalni.

Adres internetowy:

dutchtub.com

Foto: dutchtub.com

 

Czytaj też:

Dobry pomysł na interes – gwiezdna kabina

Grill wolności pomysłem na firmę

Namiot na kółkach, czyli przygoda z własnym biznesem

Wstaw sobie biuro do ogrodu

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top