Yurtopia czyli utopijny pomysł na słuchawki

Na pomysł idealnie dopasowanych nakładek wpadł Seth Burnett, założyciel firmy. Jest on fanem muzyki jak i sportu. W czasie przygotowań do triatlonu nie mógł poświęcić się drugiej pasji ponieważ niesforne słuchawki wypadały mu z uszu przy każdym ruchu.

Pan Burnett wraz z zespołem naukowców opatentował specjalną technologię, która pozwala na wykonanie scanu uszu wprost ze zdjęcia. W oparciu o trójwymiarowy obraz, powstają nakładki idealnie pasujące do ucha zamawiającego je klienta.

Yurbuds można kupić za pośrednictwem strony producenta. Jedna para nakładek kosztuje 19.99$ (57 PLN). Kolejny krok to wykonanie aparatem cyfrowym dokładnego zdjęcia ucha, w oparciu o zamieszczone na witrynie wskazówki.

Przedsiębiorstwo z St. Louis po otrzymaniu fotografii dokonuje pomiarów. Cały proces trwa 1 dzień roboczy. Następnie produkowane są nakładki, a klient otrzymuje wiadomość e-mail z potwierdzeniem transakcji oraz wszystkimi rozmiarami swoich uszu.

Nakładki na słuchawki to idealny produkt nie tylko dla aktywnych fanów muzyki. Przydadzą się też miłośnikom gier komputerowych oraz przedsiębiorcom. Są kompatybilne z zestawami Bluetooth większości światowych producentów oraz słuchawkami telefonów komórkowych.

Oprócz dopasowania nakładki maja inne zalety. Łatwo się je czyści. Wystarczy namoczyć je w ciepłej wodzie z dodatkiem mydła. Ich unikatowa budowa zapewnia doskonałą jakość dźwięku i pozwala zmniejszyć głośność aż o 50%.

Firma Yurtopia zyskała sobie przychylność prasy a jej produkty rzesze wiernych klientów.

Adres internetowy:

yurbuds.com

Foto: yurbuds.com

 Artykuł opublikowany dzięki zaangażowaniu uczestników programu Łowca

Czytaj też:

Nowe sposoby dystrybucji elektroniki

Sejf do iPoda pomysłem na firmę

Automaty z telefonami komórkowymi

 

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top