Dżinsowa Terapia modnym pomysłem na biznes

Tajemnicą usługi jest formuła MatchPerfect, która pozwala na dobranie nici idealnie pasującej do sfatygowanych jeansów. Pod uwagę bierze się kolor indygo, nasycenie barw, rodzaj materiału i stopień jego zużycia.
Dzięki temu po zabiegu ulubione ubranie wygląda jak nowe.

Usług przedsiębiorstwa Denim Therapy nie można porównać z cerowaniem, to raczej rekonstrukcja zniszczonego materiału.

Oferta przedsiębiorstwa oprócz usuwania dziur, obejmuje wymianę suwaków, reanimację poszarpanych nogawek, przetartych sprzączek na biodrach i wiele innych. Ciekawą propozycją jest poszerzanie spodni dla przyszłych mam. Po zabiegu ulubione jeansy wyglądają jak modne ciążowe spodnie.

Obiektem zainteresowania firmy nie są tylko jeansy, firmie można przesłać dowolną część garderoby z denimu: bluzy, kurtki, koszule etc.

Cena usługi wynosi 7$ (20 PLN) za cal. Należy do niej doliczyć koszta wysyłki. Realizowane są też zlecenia międzynarodowe. Klienci otrzymują również 3 miesięczną gwarancję na wykonane naprawy.

Notki o Denim Therapy pojawiły się już w magazynie Elle, a założyciele firmy gościli w popularnym programie Oprah.

Naprawa ubiorów nie jest pomysłem nowym ani unikatowym. Jednak dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii nabiera nowego blasku. O powodzeniu przedsięwzięcia świadczą nie tylko pokaźne obroty, ale też ogromna ilość zleceń i głosy uznania od klientów.

Adres internetowy:

denimtherapy.com

Foto: denimtherapy.com

Czytaj też:

Babka zamiast czaszki czyli pomysł na ekskluzywny butik

Własna firma – świecące ubranka

Internetowa loteria pomysłem na kryzys

Ubrania na dekadę

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top