Ekskluzywny klub wyłącznie dla kobiet pomysłem na biznes

Londyński Grace Belgravia to luksusowe sanktuarium wellness, które oprócz spa oferuje możliwość zjedzenia smacznego i zdrowego posiłku w tutejszej restauracji. Dobrych drinków można skosztować w barze jak również skorzystać z serwisu dobrego odżywiania czy kliniki medycznej. A tę nadzoruje nikt inny jak dr Tim Evans (lekarz brytyjskiej rodziny królewskiej). Ten holistyczny klub zapewnia pełne usługi kobietom z “towarzystwa”. Dodatkowo każda członkini ma przypisanego personalnego przewodnika zwanego “Angel”, który to ma za zadanie przeprowadzić przez labirynt zabiegów i dobrać odpowiedni z menu czy program gimnasyczny po to, aby pomóc osiągnąć pełną harmonię ciała i umysłu. A jak wiadomo, kobiety tylko i wyłącznie w swoim gronie, czują się nad wyraz dobrze.

Po oddaniu się hedonistycznym przyjemnościom relaksu i poprawiania urody można zrobić zakupy w znajdującym się tutaj butiku z markowymi ubraniami czy poprawić fryzurę w salonie Errola Douglasa.

Choć w Londynie działają jedne z najstarszych i najbardziej ekskluzywnych klubów na świecie, do tej pory lokalu przeznaczonego tylko dla pań nie było. Należy nadmienić, iż tak naprawdę nie do końca tylko i wyłącznie dla kobiet. Otóż panowie mogą odwiedzić Grace Belgravia tylko i wyłącznie w czwartek i tylko na obiad.

Zwolennicy uważają, że jest to pierwszy klub w swoim rodzaju, który po pierwsze odzwierciedla zmnieniającą się rolę kobiety w społeczeństwie, a po drugie przełamuje wielowiekową tradycję klubów tylko dla panów. Oferta skierowana jest raczej do majętnych kobiet. Opłata za przystąpienie oraz opłata roczna podana jest tutaj (sekcja: Dokumenty). Podobno chętnych nie brakuje. Myślę, że takie lokale wypełniają niejako niszę i są ciekawym oraz dochodowym biznesem.

Artur Stasiak

Adres internetowy: gracebelgravia.com

Zdjęcia: gracebelgravia.com

 

Zabacz także:

Pierwszy na świecie salon urody Hello Kitty Spa

Nitka – kawiarnia szyta na miarę pomysłem na biznes

GoGirl czyli pomysł na rewolucję w toalecie

Kawiarnia tylko dla kobiet pomysłem na biznes

Więzienie zamienione na luksusowy hotel

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top