Firma dostarczająca szampana pomysłem na biznes

Firma Champagne Waiter jest prowadzona przez energicznych ludzi, z pasją, wielbicieli Szampanii i lubiących korzystać z życia. Mowa tu o Gavinie Gooperze i Gregu Williamsie. Pomysł ten narodził się podczas ich wypadu do Las Vegas, gdzie jeden z kolegów Gavina zamówił mu butelkę szampana do pokoju. Obdarowany oczywiście był zaskoczony. Ale pomyślał, co jeśli mógłby dostarczać szampana do każdego, wszędzie?

Butelka dobrze schłodzonego Don Perignon wraz z osobistą wiadomością np. z gratulacjami od znajomego. Czyż to nie piękne? A przede wszystkim pomysł na nietypowy prezent.

Firma działa w Wielkiej Brytanii w mieście Billericay i dostarcza swoje szampany, a właściwie fajnie przygotowane całe zestawy (z czekoladkami, kwiatami, spersonalizowanymi liścikami) w obrębie 20 km. Dodatkowo w każdym zestawie są kieliszki do szampana.

Oprócz świadczenia tego typu usług Champagne Waiter oferuje wszystko do zorganizowania Champagne Tasting Party. Tutaj należy zamówić minimum 4 butelki szampana. Podajemy szacunkową liczbę gości, wypełniamy ankietę co do preferencji smakowych szampana (czy słodki, tani, drogi, z białych winogron, ciemnych etc). Firma dostarczy wszystko potrzebne do degustacji szampana pod wskazany adres. A jeśli będzie takie zamówienie, można również wynająć profesjonalnego kelnera.

Firma oferuje m.in. szampana z gatunku Don Perignon, Christian Audigier Rose, Moet en Chandon brud N.V. Czy Louis Roederer Cristal 2004. Ceny za zestaw z szampanem są w przedziale 125-350 dolarów.

 Artur Stasiak

Adres internetowy: champagnewaiter.com

Zdjęcia:
champagnewaiter.com

 

Podobne artykuły:

Nie lubisz czekać na kelnera w restauracji ?

Kamerdyner ze stali pomysłem na własną restaurację

Papierowa butelka na wino

Alcospot sprawdzi zawartość alkoholu

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top