Firma sprzątająca psie odchody pomysłem na biznes

Na szczęście są ludzie, którzy myślą całkowicie inaczej. Amerykańska firma DoodyCalls oferuje usługi usuwania psich odchodów. Ofertę swoją kieruje do właścicieli domów, wspólnot czy zarządców większych terenów publicznych, np. parków czy skwerów. Swoją pracę traktują niezwykle poważnie i dają przy tym 100 % gwarancję.

Firma działa na zasadzie dzwonisz, oni przyjeżdżają i robią swoje. Można również wykupić taką usługę na kilka miesięcy. Wówczas płaci się raz abonament. Osoby, które nie sprzątają po swoich pupilach albo są leniwi, albo się brzydzą albo jeszcze z innych im tylko znanych powodów. A posiadać czysty trawnik przy domu każdy chce. Stąd powstała pewna nisza, którą wykorzystali właściciele DoodyCallas otwierając firmę specjalizującą się tego typu rzeczach.

Oprócz standardowych usług sprzątania psich nieczystości firma oferuje również przedmioty z tym związane, które mają służyć do poprawy i zachowania czystości. Są to m.in.: pojemniki na odchody, torby papierowe czy stojaki na torby papierowe.

Pomysł na własną firmę ciekawy. Przydałaby się w Polsce taka firma, która by się tylko tym zajmowała. Widać to szczególnie w zimie jak stopnieje śnieg. Wszyscy wiedzą o co chodzi. Poza tym świadomość Polaków w tym zakresie jest bardzo niska i mandaty za niesprzątanie po swoim psie są rzadko egzekwowane.

 Artur Stasiak

Adres internetowy: doodycalls.com

Zdjęcia:
doodycalls.com

 

Podobne artykuły:

Pudełko na psie odchody

Pies tropiciel pomaga odnaleźć zagubione zwierzaki.

Kąpiel czworonoga pod Twoim domem lub biurem?

Specjalna obroża dla psów

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top