Fotobar pomysłem na biznes

Niektóre z naszych najpiękniejszych chwil w życiu są niejako zablokowane czy wręcz uwięzione w naszych komputerach czy telefonach. Stąd pomysł na Polaroid Fotobar, w których to będzie można w bardzo prosty i tani sposób, przekształcić swoje ulubione zdjęcia cyfrowe z telefonu, komputera czy aparatu w niezwykłe kawałki sztuki. Oprócz osobistej pamiątki będzie można takie zdjęcie również powiesić czy to w domu, biurze lub oferować w prezencie swoim przyjaciołom czy rodzinie.

Zapewne szczególnie dla tej młodszej części społeczeństwa wywoływanie zdjęć jest jakąś abstrakcją czy czymś dziwnym. Na szczęście ta metoda zachowywania wspomnień cały czas istnienie i miejmy nadzieję, że mimo nowych technologii, istnieć będzie jeszcze długo.

Napisaliśmy, że będzie można skorzystać z takiej usługi w Polaroid Fotobarze ponieważ pierwszy tego typu lokal, jak podaje firma, zostanie otwarty na początku lutego 2013 roku. W sumie do końca tego roku Polaroid planuje otworzyć 10 nowych Fotobarów w różnych miastach Stanów Zjednoczonych.

Klienci będą mogli wybierać zdjęcia ze swoich urządzeń czy społecznościowych serwisów internetowych i bezprzewodowo przesyłać je do stanowisk edytorskich. Oferta nie będzie tylko dotyczyła odbitek papierowych, ale będzie można również zamówić sobie zdjęcia np. na płótnie, metalu, czy drewnie. Nie mówiąc już o edycji zdjęć (przyciemnianie i rozjaśnianie obrazu, usunięcie efektu czerwonych oczu etc.). Po skompletowaniu swojego zamówionia w takim sklepie, po jego opłaceniu, zostanie on nam dostarczone przez kuriera w ciągu 72 godzin.

Pomysł wydaje nam się bardzo interesujący. Połączenie starych technologii z nowoczesnością. Według nas z pewnością firma nie będzie narzekała na brak klientów. Obecnie Polaroid Fotobar będzie działał tylko na terenie USA. Więc może masz pomysł na coś podobnego w Polsce?

Artur Stasiak

 

Adres internetowy: polaroidfotobar.com

Zdjęcia:
polaroidfotobar.com

 

Zobacz także:

Wydrukuj sobie wspomnienia

Daj się nabić w butelkę.

Zdjęcia z automatu w 3D

Zdjęcia na piłkach sportowych pomysłem na biznes

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top