H2Office pomysłem na nawodne biuro

Nawodne biuro składa się z 2 pokładów. Dolny idealnie nadaje się do pracy i został wyposażony w eleganckie biurko w kształcie litery L, kącik do siedzenia, wysuwaną koję i mały aneks kuchenny. Podłogę pokryto wykładziną i panelami. Na górny pokład prowadzą schody, a całość wieńczą chromowane balustrady. 
Od frontu natomiast charakteru nadaje ogromna przeszklona ściana.

W opcji standardowej H2Office jest białe i wykończone kolorowymi ornamentami. Klienci mogą jednak zażyczyć sobie innych kolorów z dostępnej palety 200 barw.

Pływające biuro to gratka dla właścicieli przystani jachtowych. Dzięki niemu mogą oni wykorzystać wody zbyt płytkie dla łodzi i zwiększyć swoje przychody. Zalety dla posiadaczy lub wynajmujących to:

  • wnętrze motywujące do pracy,
  • wiele prywatności,
  • biuro, które z pewnością zrobi wrażenie na kontrahentach.

Za wersję podstawową nabywcy będą musieli zapłacić £59,950 (290 000 PLN). W tej chwili zbierane są zamówienia, a pierwsze egzemplarze zostaną oddane do użytku we wrześniu 2009 roku.

Firma pomyślała też o wielu dodatkowych opcjach dla wybredniejszych klientów. Pływające biuro można doposażyć w kompaktową łazienkę, panele słoneczne, płaski telewizor a nawet w turbinę wiatrową.

Przedsiębiorstwo Water Space nie poprzestaje tylko na pływającym biurze. W niedalekiej przyszłości rozpoczną się bowiem prace nad małym nawodnym business parkiem. Centrala firmy mieści się w Wielkiej Brytanii.

Pracownicy Water Space myślą o ekspansji, a kraina tysiąca jezior z pewnością byłaby dla nich ciekawym rynkiem.

Adres internetowy:

floating-offices.co.uk

Foto: floating-offices.co.uk

Zobacz też:

Domy w kształcie kontenerów pomysłem na biznes

Elegancki kontener pomysłem na Twój biznes

Mini pracownia pomysłem na firmę

Mieszkać w kopule

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top