Hotel dla miłośników kolei

Właściciele pokazali, że to nie tylko łóżka wstawione do starych wagonów. To również uosobienie miłości do kolei oraz dobrze prosperujący, cięszący się dużym zainteresowaniem, rodzinny interes.

Hotel zbudowany jest z 5 starannie odrestaurowanych, oryginalnych wagonów kolejowych. W nich znajduje się 9 2-osobowych pokoi wyposażonych w prysznic, wygodne łóżko, TV, telefon oraz internet bezprzewodowy. Oprócz trzygwiazdkowego standardu znajdziemy tu ciepłą, rodzinną atmosferę, gwarantującą niezapomniane przeżycia.

Wagony ustuowane są na szynach przy peronie. Tutaj dba się o najdrobniejsze szczegóły. Obsługa hotelu Gasthof Duckinghaus ubrana jest w stroje wzorowane na kolejowych mundurach, czas odmierza kolejowy zegar a gdoście mogą odpocząć na twardych, kolejowych ławeczkach.

Oprócz nocelgu w takim miejscu, który jest niewątpliwie wielką atrakcją dużym przeżyciem może być wizyta w hotelowej restauracji. Otóż, stworzono tutaj rozbudowany system połączeń miniaturowej kolejki, która dojeżdża nawet na taras. Małe, kolorowe lokomotywy z wagonikami transportujące napoje to widok niecodzienny. Wystarczy złożyć zamówienie i czekać, aż ciuchcia dowiezie nam go do stolika.

Artur Stasiak

Adres internetowy: dueckinghaus.de

Zdjęcia: dueckinghaus.de

 

Zobacz także:

Lokal nowej generacji

Hotel oferujący ekspresowe rozwody

Pierwszy na świecie podwodny hotel

Tubohotel pomysłem na biznes

Hotel w ciężarówce pomysłem na turystyczny biznes

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top