Jak nie dać się baterii?

Z danych opublikowanych przez Główny Urząd Statystyczny wynika, że pod koniec czerwca 2010 roku w Polsce aktywnych było ponad 45,5 miliona numerów telefonicznych, a tylko w drugim kwartale br. przybyło blisko 520 tysięcy nowych kart SIM.

W odpowiedzi na te prognozy na rynku pojawiło się nowe urządzenie podróżne zaproponowane przez PRINTin, dostawcę marki Skross w Polsce.

Skross Midget USB Car Charger to szwajcarskiej produkcji ładowarka, którą podłączyć można do każdego gniazda zapalniczki o napięciu 12V – w samochodzie, wozie kempingowym czy jachcie. Migdet przyda się nie tylko zapominalskim, którym telefon zwykł “padać” w najmniej oczekiwanym momencie.

Skorzystają z niego także ci, którzy w wolnym czasie pływają łodzią, wybierają się na szalone wakacje samochodem kempingowym czy po prostu dużą część dnia spędzają za kółkiem – w końcu statystki mówią, że na stanie w korkach może umknąć nam nawet rok życia… 

O tym, że inwestycja w ładowarkę samochodową to opłacalny krok świadczą także najnowsze doniesienia z Brukseli. Jak zapowiada Unia Europejska, już od przyszłego roku ładowarki wszystkich znanych producentów telefonów komórkowych dystrybuowane będą w nowym, uniwersalnym standardzie wyposażonym w jeden port ładujący (mikroUSB). Słowo “niekompatybilna” odejdzie zatem w zapomnienie, a jedna ładowarka będzie w zupełności wystarczająca, aby naładować telefon niezależnie od marki i producenta.

Wspominania wcześniej ładowarka Skross Midget USB Car Charger przeznaczona jest dla wszystkich mobilnych urządzeń wyposażonych w kabel USB. Można więc w podróży beztrosko słuchać iPoda, rozmawiać przez telefon, wyznaczać trasę GPSem czy uwieczniać widoki cyfrówką, bez wściekania się na rozładowaną baterię.

Zaletą midgetu są też jego niepokaźne gabaryty – urządzenie jest wielkości kciuka i waży tylko 12 gram. Nie ma zatem przeszkód, żeby nosić go w kieszeni, przy kluczach, w torebce czy po prostu wrzucić do schowka w samochodzie.

– Urządzenia Skross, nie tylko migdet samochodowy, można dodatkowo opatrzyć w indywidualne logo czy znak graficzny, dlatego traktowane są też jako trafiony gadżet firmowy lub prezent dla kontrahentów lub pracowników. Urządzania, jak ładowarki samochodowe, są bardzo często używane lub wręcz nie wyciągane z gniazda zapalniczki, dzięki czemu logo jest cały czas widoczne i utrwala się w pamięci obdarowanego – mówi Andrzej Zirngiebl z PRINTin, dystrybutora Skrossów w Polsce.

Sugerowana cena detaliczna wynosi 59 zł, urządzenie objęte jest dwuletnią gwarancją.

Wszystkie Skrossy przeznaczone są do dalszej sprzedaży resellerskiej.

Listę sklepów oferujących urządzenia znaleźć można na stronie dystrybutora

skross.com.pl.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top