Kąpiel czworonoga pod Twoim domem lub biurem?

Na zachodzie takich firm jest sporo. Praktycznie w każdym dużym mieście (powyżej 100 000 mieszkańców) znajdziemy jedną. Hmm zastanawiające jest jedno – u nas nie znaleźliśmy żadnej pomimo tego, że Polska przoduje jeżeli chodzi o ilość trzymanych w domach zwierzaków w świecie (!!)

Jak można temu zaradzić? Po prostu zakładając taką firmę. Udało nam się znaleźć jedno kilku przedsiębiorstw , które zajmuje się przeróbkami samochodów na potrzeby takich właśnie firm.
Rynek jest przecież olbrzymi – prawie w każdym Polskim domu znajdziemy zwierzaka – pies, kot wszystko wymaga poświęcenia i przede wszystkim uwagi. Na którą my zwyczajnie nie mamy czasu. Jakim szamponem wykąpać psa, kota? Niewielu wie, a ryzyko zastosowania czegoś niewłaściwego jest olbrzymie.

A tutaj wystarczy zadzwonić i odpowiednia firma podjeżdża pod dom/biuro i zabiera się do pracy.  Wykąpie, uczesze, wysuszy, wymodeluje, przytnie paznokcie- potrzeba więcej wystarczy powiedzieć i zapłacić. Koszt w przeliczeniu za kąpiel od 60 – 150 zł, suszenie 50 zł, itd.

A ile może kosztować taki samochód w pełni wyposażony? Znaleźliśmy jedną firmę z USA, która coś takiego robi i oferuje za 60 000$ (180 000 zł) nowy, w pełni przerobiony i wyposażony wielki van do obsługi czworonogów. Oczywiście można kupić używane wersje, samemu przerobić, czy zlecić innej firmie dokonanie modyfikacji pojazdu – wyjdzie taniej. 
Ile można zarobić ? Zakładając że rynek potrzebuje takich usług i jest praktycznie niezagospodarowany to sporo. 10 – 15 zwierzaków dziennie daje nam 1000 – 1500zł/dziennie.

Szukasz pomysłu na biznes – to jest okazja dla Ciebie.

Adres internetowy:

wagntails.com

Foto:wagntails.com

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top